Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 78 total)
  • Author

RimtuTiTuki
    Participant

Ja mislim da je novi engine kod AA3 totalno u kurcu. lol

Engine je fantastican… Korištenje istoga od strane devova je “trunkicu” zakazalo…

Devovi dobili odličan engine, a iskoristili su samo 10% mogućnosti istoga, nešto kao da kupiš alianware i daš ga sekretarici da tipka na njemu tekstove u wordu…

njonjo je to dobro sročio, maturalni rad…

Troky
    Keymaster

PS. Kako ide biošok procedura za fejk AA, ako ponovono upalim igru i vidim one zube, bojim se da će to bit prevelik šok za moje slabašno srce…

Rinejm aa3game.exe u bioshock.exe i imaš AA. Čuvaj srce.

Ajkula
    Moderator

Ja mislim da je novi engine kod AA3 totalno u kurcu. lol

Engine je fantastican… Korištenje istoga od strane devova je “trunkicu” zakazalo…

Devovi dobili odličan engine, a iskoristili su samo 10% mogućnosti istoga, nešto kao da kupiš alianware i daš ga sekretarici da tipka na njemu tekstove u wordu…

njonjo je to dobro sročio, maturalni rad…

lol

LittleCannon
    Moderator

No dobro, progutati cu udicu.

Rimtu zelis li reci da su i sami developeri iz Epica kreteni koji neznaju upotrijebiti vlastiti proizvod? Evo ti jedan primjer i pogledaj kako sam UT3 izgleda.

Ne shvacas da se UE3 konstantno nadogradjuje i gotovo svake godine na GDC konferenciji predstave sto su novoga razvili i dodali u svoj engine. Recimo ova super relaisticna osvjetljenja, realnija fizika tijela, simulacija rulje koja si vidio u ovom malom isjecku MOH2010…. je predstavljeno na GDC-u 2009 i prvi tko ce iskoristiti tu tehnologiju ce biti upravo MOH2010. Nekada su cak izdavali podverzije UT enginea (UE2.5 recimo na kome je bila razvijana i AA2.0), medjutim danas samo dodaju novu tehnologiju u engine bez javne promjene iteracije (he he)

Dakle i da su htjeli napraviti AA3 izgledom slicnu najavljenom MOH-u2010 nisu mogli jednostavno zato sto tehnologija jos nije postojala, odnosno svaka novija igra zasnovana na UE3 ce izgledati bolje od prethodne samo zato jer ce developeri imati vise tehnologija na raspolaganju.

Zasto nema Anti Aliasinga po defaultu u armiji Troky je vec nekoliko puta objasnio, isto kao i sto je i nekoliko puta objasnio zasto nasilno paljenje AA ima toliki udarac na performanse.

Ne kuzim te frende niti malo. Lupetas samo da bi lupetao ili imas nekakav krajnji cilj na koji nam zelis ukazati kada dodje vrijeme. Ako nista drugo bar si mogao potruditi pa malo proguglati i shvatiti o cemu se radi.

Igramo 3ojku prvenstveno jer se (trenutno) nas 5orica (a mozda i 6 sve ovisi da li se turcinu sinoc svidjelo kratko pucakanje) dobro zabavljamo, sprdamo, smijemo najcesce na Dakkyijeve gluposti (“Admin, stop spamming chat or I will leave”) pa kada mi se nesto ucini da dobro izgleda u igri, podijelim to na stranicama koje se zovu, zamisli blasfemije, Americas Army Croatian Game Squad. S druge strane imam osjecaj kao da jedva cekas moj slijedeci tekst kako bi mogao kontrirati iz samo tebi znanih razloga ( u zadnju recenicu “Troky included” mada on vise aludira na moju starost, a ja cu reci mudrost)

U biti mislim da i ti pomalo potpadas u Dakkyijevu 5 kolonu.

RimtuTiTuki
    Participant

Ne znam za koju se udicu hvatas?

To što se meni 3jka ne sviđa, a tebi je to neshvatljivo?

btw. s kojom igrom uspoređuješ 3jku da ti izgleda dobro? Demo videom engine-a iz2007?

Meni, da naglasim MENI kao Ja, ego mei mihi… Armija izgleda jadno! i koliko god ti trubio kako izgleda fantasticno, meni neče izgledati ništa bolje.

I tu ne govorim o gameplayu, zabavi, ili nečem sličnom. ali kad staviš slike i kažeš da su odlične… Meni samo pada na pamet da ti kažem da probaš neku drugu igru i vidiš kako trebaju izgledati 2010te.

a šta se hvataš za MOH2010, šta ja mogu kad si premator da vidiš razliku između gamplaya i rendera…

Meni je drago da je tebi AA3 super, dapače ljubomoran sam na tebe, jer bi i ja htio da je i meni super. Ali meni izgleda prejadno.

A nije da nisam probao, i sinoč sam opet prošao sve treninge… i znaš koje sam se igre sjetio kad sam pogledao neku ogradu izdaleka… Prince of persia iz 90 i neke jebote koliko kockica… izgleda kao 640×480 igrica…

Dakky
    Participant

Meni, da naglasim MENI kao Ja, ego mei mihi… Armija izgleda jadno! i koliko god ti trubio kako izgleda fantasticno, meni neče izgledati ništa bolje.

… Meni samo pada na pamet da ti kažem da probaš neku drugu igru i vidiš kako trebaju izgledati 2010te.

…..Ali meni izgleda prejadno.

… i znaš koje sam se igre sjetio kad sam pogledao neku ogradu izdaleka… Prince of persia iz 90 i neke jebote koliko kockica… izgleda kao 640×480 igrica…

Sorry na malom izrezivanju tvog teksta, ali ponoviti cu opet: igrali ste se svi na AA2 kad je postojao Far Cry koji je za to vrijeme imao UBER grafiku, i nitko se tada nije bunio da AA2 izlgeda jadno naspram Far Crya… probaj razmisliti zasto… mozda jer ste samo voljeli AA2 ?

AA3 izgleda lose za 2010. godinu, ali oni koji ju vole, ne prigovaraju kako zaostaje za MOH2010 ili slicnim pizdarijama

B051LjKo
    Participant

Sorry na malom izrezivanju tvog teksta, ali ponoviti cu opet: igrali ste se svi na AA2 kad je postojao Far Cry koji je za to vrijeme imao UBER grafiku, i nitko se tada nije bunio da AA2 izlgeda jadno naspram Far Crya… probaj razmisliti zasto… mozda jer ste samo voljeli AA2 ?

Postoji mala razlika… AA2 je imala šmek! AA3 ga (barem meni) za sada nema… plus što je AA dugo vremena bila vrlo jedinstvena igra na tržištu…

Ne znam što da vam kažem, dati ću igri isključivo Vas radi još jednu šansu… ali nisam preoptimističan… i nije da ne želim da mi se svidi…

Primjera radi, jučer sam zaigrao 20tak minuta… crtica iz igre… popentram se na Bridgeu na mid po lojtricama, i nađem se pored dva playera (ajk bijaše jedan od njih) koji ne reagiraju na mene… sprašim im obojici po rafal u glavu… i čudim se kako me nisu čuli…. niti minutu kasnije padnem mrtav… pomalo zbunjen, skužim da me ubio pepić… koji se upravo popentrao po tim istim lojtrama… i pogodi, nisam čuo ništa…

Ne znam za vas, ali meni je zvuk u toj igri koma totalna… pritom ne mislim na fensi šmensi zujanje metaka… nego ono puno bitnije… pozicioniranje i orijentaciju u prostoru…

Blah, budem se potrudio odigrati barem pedesetak sati prije negoli donesem finalni sud…

LittleCannon
    Moderator

Ne znam za koju se udicu hvatas?

To što se meni 3jka ne sviđa, a tebi je to neshvatljivo?

Ne nego mi je neshvatljivo da ti nemozes dokuciti da ima ljudi kojima se aa3 svidja.

btw. s kojom igrom uspoređuješ 3jku da ti izgleda dobro? Demo videom engine-a iz2007?

Ne slusas. Nisam usporedio aa3 niti sa jednom igrom, nego sam dao primjer tehnologije od prije 3 godine (kada je i aa3 radjena) i da aa3 izgleda sukladno mogucnostima tog enginea. Nista vise, nista manje. To sto ti imas potrebu na svako moje odusevljenje ponekim detaljom pljucnuti, vjerujem da postoji cak i latinski izraz za to.

Nemoj se shokirati slijedecim, ali ti mi nisi u mislima kada pisem bilo kakav tekst na ovim stranicama.

I tu ne govorim o gameplayu, zabavi, ili nečem sličnom. ali kad staviš slike i kažeš da su odlične… Meni samo pada na pamet da ti kažem da probaš neku drugu igru i vidiš kako trebaju izgledati 2010te.

S obzirom da sam zaboravan tip, ja cu ti sada napisati poruku koju ces procitati 2013 u kojoj cu popljuvati MOH2010.

A nije da nisam probao, i sinoč sam opet prošao sve treninge… i znaš koje sam se igre sjetio kad sam pogledao neku ogradu izdaleka… Prince of persia iz 90 i neke jebote koliko kockica… izgleda kao 640×480 igrica…

Nisi se ti sjetio nicega, jer da te sjecanje sluzi onda bi shvatio da armiju nikada nisi igrao toliko dugo radi grafike, cak mozda niti gameplaya, nego radi drustva koje se okupilo oko te igre.

Pogledom na tvoj status u trekeru, defintivno potpadas u kategoriju 5

RimtuTiTuki
    Participant

Ne nego mi je neshvatljivo da ti nemozes dokuciti da ima ljudi kojima se aa3 svidja.

Jebalo te selektivno čitanje, kad sam se be moram qutat

Meni je drago da je tebi AA3 super, dapače ljubomoran sam na tebe, jer bi i ja htio da je i meni super. Ali meni izgleda prejadno.

Još češ uves pravilo da su zabranjeni svi negativni komentari upućeni u bilo kojem obliku protiv 3jke?? Šta mi hoćeš reči, da ne smijem komentirati vijesti… da mi armija mora izgledati uber, da ne smijem primječivati bugove, i napisati nešto o njima?

Da su devovi odradili odličan posao, i iskoristili svaku mogućnost engine-a?

Ti to ozbiljno misliš, ili se šališ?

Armija je izasla dosta prija Far cry-a, i kad je izasla je izgledala. barem meni super…

a što se tiče ostaloga, bosiljak je to dobro sročio

LittleCannon
    Moderator

Jebalo te selektivno čitanje, kad sam se be moram qutat

Još češ uves pravilo da su zabranjeni svi negativni komentari upućeni u bilo kojem obliku protiv 3jke?? Šta mi hoćeš reči, da ne smijem komentirati vijesti… da mi armija mora izgledati uber, da ne smijem primječivati bugove, i napisati nešto o njima?

Da su devovi odradili odličan posao, i iskoristili svaku mogućnost engine-a?

Ti to ozbiljno misliš, ili se šališ?

LOL, ne pjeni se, diskutiramo.

Ne primjecujes sto ti ja zelim reci cijelo vrijeme, cak bi se kladio da si samo moju prvu recenicu procitao sa razumijevanjem a ostatak si preletio.

Svoje stajaliste o aa3 si iznio jos prosle godine. U redu, ne svidja ti se i neces je igrati, postujem to.

Sada mi objasni zasto imas potrebu svaki put kada se pojavi bilo kakav pozitivan komentar iznova naglasavati i uopce komentirati tekst o igri koju uopce ne igras i koja ti se uopce ne svidja?

Jebo me pas ako to mogu skuziti !opr019g7

Dakky
    Participant

Armija je izasla dosta prija Far cry-a, i kad je izasla je izgledala. barem meni super…

Samo mala digresija na napisano. I AA3 se poceo raditi puno puno puno prije nego MOH2010 ili “ostale nove igre u UE3 engineu”

RimtuTiTuki
    Participant

Sada mi objasni zasto imas potrebu svaki put kada se pojavi bilo kakav pozitivan komentar iznova naglasavati i uopce komentirati tekst o igri koju uopce ne igras i koja ti se uopce ne svidja?

Jebo me pas ako to mogu skuziti !opr019g7

Tko je ovdje lud? ja sam napisao ajku, da engine uopče nije loš. I da su devovi jebeni amateri.

Nego, kako se zove onaj njemac koji skriva stvari?

Dakky
    Participant

Ja mislim da je nama pod hitno potrebna jedna cuga na koju ce doc svi zagovornici i protu-govornici i raspravit lijepo uz hmelj i ostale napitke sve nedoumice koje nas muce!

Ajkula
    Moderator

Zasto? Pa bas je super ovdje. Nakon metar dana mrtvila , napokon se nesto dogadja.

LittleCannon
    Moderator

Nego, kako se zove onaj njemac koji skriva stvari?

Koji njemac i kakve stvari?

Uostalom, da li se mi znamo od nekuda? 😉

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 78 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.