Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • Author

Dakky
    Participant

Moram se osvrnuti na vase reakcije.

Ono sto sam napisao u chatboxu, moram napisati i ovdje.

Ne kuzim cemu promjena mape. Steamroller sux, lagira, jadan je, sta sve ne, ali to nije razlog da promijenimo mapu. Kao nikad nam nije lagiralo na matchu i nikad se nismo nazivcirali.

I protivnicima ce lagirati i oni ce se zivcirati. Nema veze.

Poanta je u tome da cemo na TWL-u dobiti jos puno puta Steamroller, a ne da ga nismo nikad igrali kao team, nego ga nismo igrali uopce (cast izuzecima!).

A kada dode i kada protivnicki team ne bude htio promjeniti mapu, bit cemo osudjeni da prvi put zaigramo tu mapu kao team.

Zasto ne prihvatiti idealnu priliku, gdje protivnickom teamu smeta mapa, mapa koju protivnicka ekipa ne zeli, ne voli, mrzi ju.

Prilika je idealna za nauciti osnove team playa na Steamrolleru.

Ne znam mozda pricam gluposti ali obit ce nam se o glavu sljedeci put kad naletimo na nekog sa 1000+ sati u dupetu na Steamrolleru….

B051LjKo
    Participant

Protivnik ne zna igrati steamroller, ne voli ga, lagira, ogroman je i općenito predimenziniran za 4vs4… Sve što si rekao stoji, kao i to da sve što protivnik misli o rolleru misli i većina nas…

Dakle slijedeći put kada dobijemo steamroller i protivnik ne bude htio odstati biti ćemo prisiljeni odigrati ga… ovaj put nekim čudom nas isti taj protivnik želi riješiti muke i želi bilo koju drugu mapu… potpuno naš odabir…

Dakle:

Solucija 1.

Igrati streamroller i nanervirati se pritom

Solucija 2.

Igrati mapu koju mi želimo, za koju znamo da nam ide, za koju imamo razrađenu taktiku

Što ti misliš, što je bolje??

Opcije za zamjensku mapu:

1. Bridge SE, istini za volju, nismo ga igrali 100 godinam ali svojevremeno nam je odlično išao

Mi: 369 sati Oni: 59 sati

2. Border, vrijedi isto kao i za Bridge; s tim da nam fali Get i generalno nisam za border

Mi: 1,775 sati Oni: 459 sati

3. MP, čista sebičnost, volim se iskaljivati po protivniku testericom s DP-a; još jedna prednost -> nedavno smo imali dva meča i trebali bi dobro odigrati

Mi: 398 sati Oni:75 sati

4. CSAR: Najbolje uvježban, no možda malo i preučestal, dodatni minus je solidan broj sati koji ima protivnik… Ne bih imao ništa protiv CSAR-a

Mi: 727 sati Oni:823

SF Extraction: Ogromna prednost u iskustvu ali i ogromni random faktor koji se po murphyu uvijek okrene protiv nas; bit protivničkih 528 sati daje za prao zaključiti da nisu njubare na Extrakciji

Mi:2,597 Oni:528

Weapons Cache: Svojevremeno nam je izvrsno išao WC i rado bih ga ponovo odigrao… Imaju više sati od nas ali za razliku od većine ostalih mapa, pubanje i scrimanje na ovoj mapi se toliko razlikuju da bih taj podatak potpuno zanemario…

Mi:339 Oni:549

Troki uzmi kramp i pikni mapu… bez debilnih bazena ovaj put ako je ikako moguće…

Hvala

Dakky
    Participant

Protivnik ne zna igrati steamroller, ne voli ga, lagira, ogroman je i općenito predimenziniran za 4vs4… Sve što si rekao stoji, kao i to da sve što protivnik misli o rolleru misli i većina nas…

Dakle slijedeći put kada dobijemo steamroller i protivnik ne bude htio odstati biti ćemo prisiljeni odigrati ga… ovaj put nekim čudom nas isti taj protivnik želi riješiti muke i želi bilo koju drugu mapu… potpuno naš odabir…

Dakle:

Solucija 1.

Igrati streamroller i nanervirati se pritom

Solucija 2.

Igrati mapu koju mi želimo, za koju znamo da nam ide, za koju imamo razrađenu taktiku

Što ti misliš, što je bolje??

Ne kuzim zasto spominjes tu mapu u izrazito negativnom kontekstu, ilitiga, oni nas zele osloboditi muke ?! Mislis? Mislis da ne zele sebe osloboditi muke a nas mole i preklinju da prihvatimo prijedlog?

U stvari, radite kako vas volja… opet masem tudjim kurcem jer poznavajuci mene necu igrati sta god da bude…

LittleCannon
    Moderator

Na moje neizmjerno iznenadjenje, ja se od rijeci do rijeci slazem sa Dakkyjem.

Niti bih sto dodao niti oduzeo. Dakle za moje misljenje procitati ponovo Dakkyjev post i pritom zamisliti da u gornjem lijevom kutu pise Little Cannon.

LittleCannon
    Moderator

Ah da, to ne znaci da se necu povinovati odluci vecine

Troky
    Keymaster

LOL… dodijelio sam 5 brojeva gorespomenutim mapama (osim bordera) ali sam dodao i steamroller pod brojem 6 te sam pristupio bacanju kocke…

… i kocka se okrenula na, pogodite, 6

Ganci
    Participant

LOL… dodijelio sam 5 brojeva gorespomenutim mapama (osim bordera) ali sam dodao i steamroller pod brojem 6 te sam pristupio bacanju kocke…

… i kocka se okrenula na, pogodite, 6

LOL hajdemo onda igrat Stimrolicu veceras 😀

B051LjKo
    Participant

Ne kuzim zasto spominjes tu mapu u izrazito negativnom kontekstu, ilitiga, oni nas zele osloboditi muke ?! Mislis? Mislis da ne zele sebe osloboditi muke a nas mole i preklinju da prihvatimo prijedlog?

U stvari, radite kako vas volja… opet masem tudjim kurcem jer poznavajuci mene necu igrati sta god da bude…

Osim što ne preferiram pretjerano Steamroller, obavezni lag i zahtjevnost te mape su jednostavno frustrirajući… Da su kojim slučajem rekli možemo li igrati “ubaci bilo koju mapu” hladno bih bio za to da ih odjebemo… Ali kada netko kaže “molim vas odaberite VI koju god drugu mapu hoćete”… da… rekao bih da me (i naravno sebe) žele spasiti muke…

Whatever… kocka je bačena i rolati ćemo se…

ArMaDa
    Participant

Hm ja se ne sjecem kad je zadnji put ta mapa bila na mechu tako da ne vidim poantu u uigravanju a i to uigravanje me zivcira jer od toga nista. Da pojasnim uigravamo se i onda se na mechu pojave drugi ljudi i od ugrivanja ostane samo idemo se ubijati .. kad je vec tako ja sma za mapu koju barem znamo pa je lakse ubiti e , ali nema veze ovakve mape necu igrati jer ne vidim smisao tako da.. toliko od mene

Dakky
    Participant

@ ArMaDa : ne vidis smisao jer _ne_ znas igrati tu mapu. Priznao ti ili ne, to je poanta. Da imas 500 sati na Rolleru, rekao bis da smo svi idioti jer smo promijenili mapu….

Nema uigravanja i nema nicega, pravi teamplay ce izaci na vidjelo na nepoznatoj mapi, na nepoznatom terenu, u katastrofa uvjetima (citaj: lag, trzanje, fpsovi itd)

Mislis li da marinci (americki, ili bilo koji drugi) dobiju maketu Iraka pa vjezbaju u toj maketi 6 mjeseci prije nego odu u Irak?

Teamplay ce se vidjeti upravo na ovoj mapi koju nitko ne zna i necemo ju sigurno vjezbati….

Dakky
    Participant

@ Bosiljak : ako ti je muka, biti cu izuzetno zadovoljan da svoje mjesto prepustis meni. Meni ce biti izrazito zadovoljstvo odigrati mapu koju nisam nikad igrao, iskljucivo iz razloga – sto cu se drzati ekipe, i gledati kuteve koje oni ne gledaju, pa makar to bio rub mape….

B051LjKo
    Participant

Mjesto prepušteno… nemrem se odjaviti jer je prošla ponoć ali smatrajte me odjavljenim…

crono
    Participant

Znaci danasse igra parni valjak? Ocemo se nac malo prije da ga uvjezbamo koliko je moguce?

Troky
    Keymaster

Ja predlažem da Dakky bude team capo večeras s obzirom na to koliko se zdušno borio za steamroller…. ipak, od svih nas koji smo igrali steamroller on ima najviše iskustva….

B051LjKo
    Participant

Znaci danasse igra parni valjak? Ocemo se nac malo prije da ga uvjezbamo koliko je moguce?

Nema smisla… u tom slučaju teamplay neće doći do izražaja :smt063

Nego dakky, s obzirom da si s’teamkapt’N…. koju taktiku si predvidio za večeras… čisto informativno…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.