Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author

moby
    Guest

S obzirom da u zadnje vrijeme dobivam sve veci broj HS-eva odlucio sam malo potrazit odgovor na to kako Pepe kaze “Dobro igranje” i ne baveci se time do sada iznenadio se brojem cheatova za armiju.

ExPanDer, dobro poznati stari EvilHACK, auto.u za napucavanje Honora do besvjesti, trening Botova i raznoraznih ostalih sranja.

Tako recimo sa ExPanDer-om ono pravilo ako je HS onda je Cheater vise nista ne znace jer sa najnovijim verzijama aimbota [da vidio sam stare i probao ih offline pa znam razliku] mozete birat koji dio tjela cete gadjat, koliko cete oko toga rasipat i ostale gluposti koje mozete vidjet na ovoj slici:

''

Sa auto.u fajlichem dignete lokalno server koji onda napucava cca 40 honora za 1h [iako radi samo sa v2.4 nije ni to neki problem stavit]

I tako dalje i tako dalje…..

a jadni mali PB nista zivo protiv toga ne moze jer uvijek su korak iza onih koji u naprijed znaju sta napravit sljedece. Ismijavaju PB na svim mogucim forumima a jedini “hvalospjev” koji dobiva je da bi bez njega vjerovatno bilo jos gore :\

No i koja je poanta u svemu tome!?

Nije ta da kod svakog kila koji popushite s daljine vicete CHEATER, CHETER!! nego da samo malo otvorimo oci i shvatimo da ce svako ko ima i najmanju zelju pronjustak malo po netu nac sebi dobar “alat” za zivciranje drugih na koji cemo mi opet odgovorit sa “decki STVARNO dobro igraju: 😉

e da zaboravio sam najbolji dio jedan od Hackova mozete skinut tu:

http://www.mpcheats.org/americas-army-aa-aao.html

S OBZIROM DA NEKI PRIJE KOMENTIRAJU NEGO PROCITAJU PONAVLJAM KLIKNITE NA LINK PA ONDA NA DOWLOAD PA ONDA PRICAJTE O TOME DA PROMOVIRAM CHEATERE

<span class=’smallblacktext’>[ Edited ]</span>

<span class=’smallblacktext’>[ Edited ]</span>

Troky
    Keymaster

njah, bljuje mi se od ovog 🙁

Groo
    Participant

E moby stavrno si blesav.

Nemam teksta.

Dodjes na nas forum. Pricas kako si upotrebljavao citeve sto sam i vidjeo na jednom nasem LANu. Dajes link za skidanje istih.

E pa jebemu misha. Nije u redu.

Znam da citeri postoje. Cuo sam vec sve i o ovom cheatu o kojem pricas. Ali stvarno nije ovo mjesto za tu raspravu.

Pogotovo nakon one epizode sa Weljom.

Ali to je samo moje razmisljanje.

moby
    Guest

!?

1 – Sir prije nego komentiras stisni link koji sam ti napisao a onda neces bit bas toliko svadljiv

2 – Da jesam jer me zanimalo kako radi to i da znam kako prepoznat korisnika istih i? To je bilo u V1.6 ili 1.7 i kao sta si sam napisao na LANu

3 – ovo je lockani dio foruma koji vide samo Ri051 memberi

<span class=’smallblacktext’>[ Edited Sat Nov 05 2005, 02:42PM ]</span>

moby
    Guest

S obzirom da vidim da sam krivo shvacen [valjda moja nepismenost] ponavljam:

DAJ KLIKNI NA LINK . pa na drugi, pa onda postaj TU! x) &| %-6 :@ x) !dodge 😕

njonjo
    Participant

you are an idiot! ha-ha-haha-ha-ha

:)))

Zh0rZh
    Participant

lol vec vidim :

bog drugari od sada se zovem [Ri051]_Pelikan_aka_Moby

i btw. ima li neko resenja testova za medica

hahahahahahaha

Groo
    Participant

Dobro. Sorry zbog linka ali za sve ovo ostalo stojim iza onog sto sam izrekao.

@Zhorzh

first medic test

1)a

2)a

3)a

4)c

5)c

6)b

7)a

8)b

9)d

10)b

11)a

12)e

13)a

14)c

15)c

16)a

17)a

18)d

second medic test

1b

2b

3a

4b

5c

6d

7a

8c

third medic test

1b

2d

3b

4c

5b

6b

7b

Special Forces Test Answers

1)A

2)B

3)C

4)A

5)A

6)A

7)A

8)C

9)D

10)A

11)D

12)B

13)B

14)C

15)B

Valjda je to. Sad pronasao na netu.

Groo
    Participant

LOL pogledaj kako lijepo izgleda broj 8 sa zagradom.

I da. Ova rijesenja ne smatram cheatom vec prepisivanjem od drugara iz klupe.

Salut

Dakky
    Participant

Sa auto.u fajlichem dignete lokalno server koji onda napucava cca 40 honora za 1h [iako radi samo sa v2.4 nije ni to neki problem stavit]

ne zaboravi da NE mozes lokalno dignut server koji _IMA_ HONOR

moby
    Guest

LOOOOOOOOOL@[Ri051]_Pelikan_aka_Moby

Zh0rZh
    Participant

LOOOOOOOOOL@[Ri051]_Pelikan_aka_Moby

barem jedan koji je shvatio

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.