HomeForums[Ri051] Official ForumOpcenito – MainSvakidašnja jadikovka

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
  • Author

KrLe
    Participant

Ovaj thread služi da se izjadaš pa da se drugi mogu smijat. Molim da odgovorni organiziranju dodijeljivanje statusa pičkopapka (pička, papak) najucviljenijoj osobi na forumu.

Aktualno na današnji dan:

krenuo ja na fax sa Trokijevim riješenim programom za zadnju ocjenu u indexu. Programčić radi i super je, ali nema obrazovni karakter, čitaj, tipu je jasno da ništa ne znam i da ništa nisam naučio. Predmet je izborni i ne žele mi dati 2, nego se moram potruditi za neku kulturnu ocijenu. Dakle osim što nisam sposoban reproducirati što je Troki složio, tip mi je stvar dodatno zakomplicirao (u njegovom svijetu, pojednostavio) i sad ja to moram prokužit i uvjerit njega da sam prokužio. A ja se nadao prijavit diplomski 3.05., na dan “oslobođenja”.

Usput sam probao upisati jednu ocijenu koju čekam već 10 dana i uloviti mentora za diplomski. Alkar KrLe, u ništa! !opr019fj

Kako je to sve neslavno završilo još sam se malo počastio hodočašćem po bespućima birokracije, pa sam napravio tekući, pokušao napraviti radnu dozvolu i poreznu karticu, a još ni neznam što mi je činiti za zdravstveno.

Mljac, kako divan sunčan dan!

B051LjKo
    Participant

Siročić…

KrLe
    Participant

RADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moje klase su postale abstraktne, polimorfne, sa dinamičkom alokacijom i pointerima.

JA SAM CARRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!

Troky
    Keymaster

:smt046 !opr019gh

zvonzi
    Participant

sutra moram ispravit el. instrumentaciju, u petak hrvatski cijelu godinu, a do srijede moram napravit mat. rad 😛 a jebemti taj 4. razred fuj. kad moram svaki dan slušat da će me rušit… 🙁 ^-^

B051LjKo
    Participant

Odlično… pusti meni da ti ispravim ocjene a ti sjedni sutra za Šibenik… uzmi dnevnice prekovremene, ma dam ti još i za pivo… samo da mogu kulirati doma…

Fuj posao…. zašto ljudi svako jutro ne idu na Zabavu ‘mjesto na šljaku… fuj… Živio Dakky

KrLe
    Participant

Ajmo zvonzi, možeš ti to! Deinstalacija armije na 3 tjedna i sve ćeš polomit!

zvonzi
    Participant

hahahaahahaha. morao bi komp negdje zabalat van da bi netko od mene napravio čovjeka i učenika. 😛

Ganci
    Participant

LC uz sve njihove probleme tipa skola/fax/posao/”Sibenik”

mi imamo najveceg potencijalnog problema svaki dan u kuci!

Zena…

cjeli zivot zivis s njima i opet ti nisu jasne :smt040

LittleCannon
    Moderator

Definicija zene:

Ukras oko picke!

BaXuZ
    Participant

a bas Vas dvojica znate nesto o zenama !!!!!!!

Ganci
    Participant

ajde Deda Zika reci ti nama 😀

btw kako je na platformi s par stotina muskaraca?

KrLe
    Participant

LOLchiNA

B051LjKo
    Participant

ajde Deda Zika reci ti nama 😀

btw kako je na platformi s par stotina muskaraca?

hehe, još malo pa će 99 junaka biti u strahu od noćnog pohoda nemani !cupakosu znane pod aliasom Ćelavi dizaličar :smt106 …. vrsni poznavatelj žena u nedostatku istih će bijes iskaliti prema offshore nepoštovateljima esencije mufića… !flasher

Njofrekk
    Participant

A ja sam danas, 25.5. putovao u Zg na Filozofski fax polagat “preddiplomski” ispit iz cjelokupne Američke književnosti za koji sam od 8 do 2 ujutro svaki dan, posljednjih 20 dana biflao ko ovca…

I s ponosom mogu reći da sam ubro petardu ko kuću! 😀

A jadikovka je to, da nisam igrao AA 20 dana :((((

Zato sad imam 2 tjedna za nadoknadit prije nego počnem opet učit za posljednji ispit prije diplomskog :(((

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.