HomeForums[Ri051] Official ForumOpcenito – MainSvakidašnja jadikovka

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 33 total)
  • Author

Lamb-Lover
    Participant

bit ću mamuran.

BaXuZ
    Participant

za Vas neznalice, na mojoj platformi je oko 65 muskih i desetak ruskih ljepotica, koje nam kuhaju, peru, ciste, puse, ups, nesmijem vam sve rec

RimtuTiTuki
    Participant

Rašn bjuti, moš si mislit…. Ne vjerujem, dok ne vidim slike, zasad imam ovu sliku u glavi….

crono
    Participant

lici na baxaq -dok je još imao frizuru

B051LjKo
    Participant

… za Vas neznalice, na mojoj platformi je oko 65 muskih i desetak ruskih ljepotica…

LOL, kažeš desetak ruskih i 65 muških ljepotica…. vidim ja da je tebi lijepo među svim tim znojnim bicepsima :smt044 :smt043 :smt042 :smt044 . Hehe, lijepo ti to zbrajaš, pravi ruski čo’ek vrijedi barem za dvojicu… :smt042

Human resources log:

Russian beauties: Quantity [10]

Male beauties: Quantity [65]

BaXuZ [crane artist formerly known as Ugly] : Quantity [1]

:smt044 :smt044 :smt044

Lamb-Lover
    Participant

Rašn bjuti, moš si mislit…. Ne vjerujem, dok ne vidim slike, zasad imam ovu sliku u glavi….

Ja imam ovu sliku u glavi[lightbox=../../e107_files/public/1177698630_70_FT11417_fujj1.jpg|||][/lightbox]

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

BaXuZ
    Participant

ok, ashols, slijedeci put uzimam fotic sa sobom. Eto Vas dragi deda bax se vratio kuci svojoj, kako stvari stoje vracam se nazad vec u srijedu, al to se moze i promjenit. Novosti su da sad opet imam kosu na glavi i da cu uskoro krenut za skladistara. Da ne bite slucajno pomislili kako se radi o fizickom poslu, radi se o klimatiziranoj kancelariji s kompjuterom i telefonom i vezom na internet.

B051LjKo
    Participant

Novosti su da sad opet imam kosu na glavi…

Hehe, ma imaš i pravo… u današnje vrijeme više nije bauk nositi tupe…

:smt043

BaXuZ
    Participant

ako mi skunes tupe s glave kupit cu ti najjaci metronet account s flatrate-om, ti čupavi stvore s pretjerano izraslim ekstremitetima

H.T.Get
    Participant

..čupavi stvore s pretjerano izraslim ekstremitetima

Imam ja znjoru u bolnici, ako netko ima viska ekstremiteta :smt044 :smt043

KrLe
    Participant

LOL

H.T.Get
    Participant

posto vec neko vrijeme nemam vremena za pucanje (ni neke narocite volje), nisam ni primjetio da NEMAM VISE FOLDER S AAO DJIDJAMA!!!!!! !cupakosu

Tj, folder u kojem mi je SVE vezano uz aao, od passworda raznih, registracija svih mogucih i nemogucih, instalacija…sve!!! sam izgleda formatirao prije 2 tjedna kad sam mijenjao harddisk!!!!!

Ne mogu vjerovati, jos sad mi srce preskace!!! Sve jebeno sam skopirao i napravio backupe, gluposti raznorazne i nije mi jasno gdje je nestao AAO folder????!!!!!!!

Presokiran sam sada da bih pisao razumno!! Stavio sam stari hard u curin komp i nadam se da ce format recovery naci nesto…. :smt056

B051LjKo
    Participant

Tj, folder u kojem mi je SVE vezano uz aao, od passworda raznih, registracija svih mogucih i nemogucih, instalacija…sve!!! sam izgleda formatirao prije 2 tjedna kad sam mijenjao harddisk!!!!!

Mauahahahah.. odoše svi tweakZori 😉 i homemade hackovi… Frka frka frka… lol !shit

Hehe, a ništa… instaliravaj nanovo i u potragu za izgubljenim vremenom…

Tataratira 😉

H.T.Get
    Participant

mrsh!!!! :smt075

Ganci
    Participant

konacno se netko u mom krugu drustva/familije sjetio isprsit i okrenut jednog odojka,

sogor slavio rodendan i bilo je veselo,

odojak za Bogove,

domace bjelo vino + mineralna = jebeno dobar gemist.

gemist + volan + murija = 200kn ( a samo sam napuhao 0.92 )

PAS MATER!!!!!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 33 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.