HomeForumsWorld Of TanksWoT CaffeSvijet Tenkova

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 75 total)
  • Author

Ajkula
    Moderator

Ajd da se ne jebemo u komentarima.

Daj te par savjeta. Neda mi se igrat s rusima. Zelim bit svabo. Dal da prodam ruski tenk ili …? Kakva artiljerija? Dali mi research bodovi koje sam dobio s ruskim tenkom mogu posluzit za njemacki ?

Ajkula
    Moderator

YIHHAAAA , uspio sam unistit prvi tenk . :smt004

KrLe
    Participant

šta taj WoT, koji muški reproduktivni organ? Šta treba skinut? zašto nema kompletna zadnja verzija? jebote ovo će imat lošiju podršku od AA…

Di treba kakav kod na koji način dobit?

KrLe
    Participant

pih, stavio sve skupa skidat, poslo molbu za beta testera… pa bumo vidli ako će mi se dat igrat…

B051LjKo
    Participant

Ajki, igraj što ti se igra… Ja također igram švabe, a rusi su prema većini u načelu jači. Odnosno, nijemci imaju nešto jače tenkove do tiera 5, rusi su bitno jači kasnije… Tenkove ti trenutno nema smisla prodavati, imaš i tako jeftina smeća… igraj se, isprobavaj, vidi i sam što ti se svidi… Iskreni savjet, izbjegavaj artiljeriju….

KrLe
    Participant

i da, napomena, meni se generalno ne sviđaju takve igrice gdje se unaprijeđuješ. Zato mi se sviđa AA jer nema skupljanja bodova koji ti daju prednost pred drugima. Eto ti puška i deri… svima isto…

Ajkula
    Moderator

Koji su vam nickovi?

Io sono Ajkula

B051LjKo
    Participant

Ingame B051Ljko

Krlo probaj pa sudi…

Troky
    Keymaster

meni nekako bezveze

KrLe
    Participant

WoT

MiniGun
    Participant

Ingame nick Go_Ri. Ja se isto drzhim Shwaba…pa malo ignorishem rusku polovicu. Uspio ubost jednog sa obichnim lol-traktorom. Zanimljivo postaje kasnije kad ga malo upgradeash, pa te cudi kako nisi nikog zbombao (a u biti te chudi kako im hebesh kevu sa tim prknom). Kupio i prodao (narafski spushio lovu) Pzkpfw35(t), josh prerano za njega jer treba trosit gomilu love na sr… da bi uopce bio konkurentan…Za sad skupljam risrč bodove i ingejm lovu pa chemo lagano vidjet kamo iđe…

Dakky
    Participant

moj je dakky21 .. i da, jucer sam konstatirao da je SU-18 daleko zabavniji artiljerijac nego SU-26, tako da bi moglo biti tocno da ce SU-5 biti jos vece vnogo

RimtuTiTuki
    Participant

Ja sam skinuo igru, ali još nisam dobio taj kod od njih… Jel mogu instalirati bez njega?

MiniGun
    Participant

Instalacija moze bez koda…a on ce ti stic (bar je meni) slj. dan tj. u roku 24h.

B051LjKo
    Participant

moj je dakky21 .. i da, jucer sam konstatirao da je SU-18 daleko zabavniji artiljerijac nego SU-26, tako da bi moglo biti tocno da ce SU-5 biti jos vece vnogo

Su 26 je uber artiljerija jer ima turret, jedin ose sreće sa većim Tierevima pa sna biti veselo… SU-5 je govnić jer tureta nema, a top je isti… U biti, gleda jda se čim prije prešlepaš preko njega… Ruski autobus je ultimativna artiljerija u igri koji one shoota 90 posto tenkova u igri…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 75 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.