HomeForumsWorld Of TanksWoT CaffeSvijet Tenkova

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 75 total)
  • Author

B051LjKo
    Participant

Key možete probati zgrabiti i ovdje (bonus je premium tenk unutra)

http://www.shatteredcrystal.com/metacart.php?__formAction=customerEntry&paygw=Free

Ajkula
    Moderator

Rimtu,stavi ovaj kod .

6d6fbc1a5f022722dc46a7ff3cdcdc20

Mislim da bi trebo radit.

RimtuTiTuki
    Participant

Rimtu,stavi ovaj kod .

6d6fbc1a5f022722dc46a7ff3cdcdc20

Mislim da bi trebo radit.

Hvala, probati cu kad dođem doma…

Zatrazio sam kod pred nekih 36h, i jos nisu poslali…

Dakky
    Participant

Su 26 je uber artiljerija jer ima turret, jedin ose sreće sa većim Tierevima pa sna biti veselo… SU-5 je govnić jer tureta nema, a top je isti… U biti, gleda jda se čim prije prešlepaš preko njega… Ruski autobus je ultimativna artiljerija u igri koji one shoota 90 posto tenkova u igri…

Su26 ima turret ali gotovo se jednako brzo okrece kao i SU18 na gusjenicama, a u bliskoj borbi mi je bitnije da sam frontalno okrenut prema protivniku nego npr bokom ili ledjima, a jos jedan plus SU18 je da rijetko ima jakih tenkova u bitki, tako da generalno vise expirienca i stete napravim sa SU18 nego sa SU26

B051LjKo
    Participant

Su26 ima turret ali gotovo se jednako brzo okrece kao i SU18 na gusjenicama, a u bliskoj borbi mi je bitnije da sam frontalno okrenut prema protivniku nego npr bokom ili ledjima, a jos jedan plus SU18 je da rijetko ima jakih tenkova u bitki, tako da generalno vise expirienca i stete napravim sa SU18 nego sa SU26

Kod svakog pomijeranja gusjenica aim odlazi opasno u kurac… Su-26 je lišen tih muka… nadalje, čisto ti je svejedno čime si okrenut… šta je došlo po tebe, pojest će te…

Ajkula
    Moderator

Hocu golda !!!

moby
    Participant

Pocnete od ove rugobe:

Prodjete preko solidne pile:

I onda nakon puno palente dodjete do ovakve pile 😉

A da, btw ajm “moby46” ingame fil fre tu ad mi end đojn maj platun! 😉

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

Ajkula
    Moderator

Kakva ti je to cool garaza? Moja je totalna rupa. 🙂

Dakky
    Participant

Ne pamtim kad sam se toliko nazivcirao zbog gluposti, koja bi u ovom slucaju bila igra… igra koja nema veze s vezom, dok se ne uvedu klanovi tj. veci platooni, biti SPG je totalni drek nad drekovima.

Kupim SU-5 i upgrejdam ga do kraja i spiskam sav exp sto imam na to, cak i platim upgrade drivera i gunnera u goldu, da bi PET partija za redom poginuo bez da ispucam jedan metak.

Ne moram ni govoriti da je problem u tzv. team-mate-ovima koji su nesposobni ili igraju svoju igru, pa taktike nema, i SVAKI put mi doleti neki light tenkic ravno na mene u prvih 45 sekundi igre, a da ga nitko ne gadja.

Valjda svi razmisljaju: “boli me kurac za artiljeriju, glavno da ja nesto ubijem” i taj pristup igri mi je toliko digo tlak da brijem da me nece vise vidjeti… no sutra je novi dan, pa mozda bude vise srece prilikom joinanja igre, ali ne fali mi mnogo do odjeba…

Dodatak: Za one koji ne znaju o cemu pricam, probajte zamisliti Armiju u kojoj pustate enemija da protrci pored vas, da bi ubio vaseg snajpera. A vama se ne da pucat po njemu, jer on trci, skace, izvodi salto pokrete i izbjegava metke ko ptica trkacica… cini vam se nemoguce ? e pa zato je Armija za sedamnajst klasi bolja timska igra od ovoga…

Ajkula
    Moderator

Stitit cu te ja kad kupim Tigra.

B051LjKo
    Participant

Dakky koji kurac igraš arty… to je i tako za curice… A i dosta ti je da imaš dva svoja u platoonu da te brane od leoparda i sličnih napasti…

BTW. Ovdje sigurno ima još keyeva

http://www.shatteredcrystal.com/index.php/world_of_tanks

Dakky
    Participant

Da malo sam se zanio jucer, pogledaj u koliko sati je pisan post 🙂

No kad si sam i nemas platoona oko sebe, nema smisla igrat uopce

B051LjKo
    Participant

Novi peč prekosutra… Stižu amerikanci!!!

Ajkula
    Moderator

Jebes amere !

S gustom cu im penetrirat u guzu . 😀

B051LjKo
    Participant

Jebes amere !

S gustom cu im penetrirat u guzu . 😀

Sejm hier! !opr019ft

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 75 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.