HomeForumsWorld Of TanksWoT CaffeSvijet Tenkova

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 75 total)
  • Author

Troky
    Keymaster

prebrzo idu ti tierevi… trebalo bi davati manje experiencea da se to malo otegne… da se igrom od cca. sat vremena dnevno može skupiti experiencea sa slijedeći tier za jedno dva mjeseca npr…

LittleCannon
    Moderator

prebrzo idu ti tierevi… trebalo bi davati manje experiencea da se to malo otegne… da se igrom od cca. sat vremena dnevno može skupiti experiencea sa slijedeći tier za jedno dva mjeseca npr…

pih, nije ti to armija

RimtuTiTuki
    Participant

pih, nije ti to armija

Istina… još ni jedan bug nisam primjetio. valjda čekaju full release da puste i bugove. 😀

@Troky
    : Pa i ne idu baš prebrzo… i ja sam došao do tiera 3 za par sati, ali sam uspio kupiti tier 3 tenk samo zahvaljujući tome što sam prodao Valentine-a kojeg sam dobio besplatno. i onda mi je trebalo 2 dana i cca 6-7 sati za otključati Tier 4, ali sada mi fali para za kupiti tenk. jest da imam tier 3 nabrijan do boli, ali nemam para…

Tako da se nakon brzog početka stvari značajno uspore…

a uostalom i u Armiji bi došao do 15 honora koliko ti treba za SF, za par sati…

Troky
    Keymaster

pih, nije ti to armija

Istina… još ni jedan bug nisam primjetio. valjda čekaju full release da puste i bugove. 😀

:smt046 :smt046 :smt046 :smt046

Ajkula
    Moderator

Troky,vidit ces kad dodjes na veci tier. Samo da apgrejdas tenk ti treba cca 100 milja expa, a da ne pricam o expu za sljedeci tenk.

B051LjKo
    Participant

@3cki

Potpisujem Rimtua, i malo ću se nadovezati. Pare su ti u načelu problem na početku (do tiera 4-5), XP nije; iliti u prijevodu brzo se napreduje, ali para ni od kuda. Za par sati si na Tier 3, onda ide gnjavljenje s 4 i 5; tu već pizdiš jer treba pun klinac XP-a za dalje, ali bar pare nisu problem jer se ubrzano skupljaju… Ja sam sad na Tier 7 i tu lova ponovo počinje biti problem; mogu mislit kako je na višim tierovima. Granata njemačkog 105 mm topa je preko 1000 silvera, popravci su po 20K, pa ako nemaš uber dobru rundu i premium account si u banani, odnosno pušiš pare; čime te igra tjera da igraš i niže tiereve (jer nitko ne želi vidjeti samo Tier 10 na bojištu)…

Uglavnom, to što se relazivno brzo može napredovati (čak i ako nisi Ajki style no lifer) ne vidim kao nedostatak… Štoviše, to je prednost, jer se otvaraju nove mogućnosti… Jednom kada pređeš u sljedeći Tier se mogućnost igranja nižeg Tiera ne zatvara (niti fizički, niti fizički)…

Vazdaigrivi Tierevi:

Tier 2. Jer postoji velika šansa da si u T1 & T2 only bitki, što je samo po sebi veselje (poput svake druge šore kripla)

Tier 4: Leopard je sam po sebi dovoljan razlog; i u nešto manjoj mjeri A-20

Tier 5: KV, Pz.IV, PzIII/IV, T-34, StuG; samo po sebi vrlo igrivo i zabavno

Tier 7: IS, Tiger, Jagdpanther

Sve gore ne moram niti nabrajati; King Tiger je kako stvari trenutno stoje vrh do kojeg treba razvijati njemačke teškaše; IS4 je boleština od Tier 9 tenka s debljim oklopom i od IS7 i prebolesnim slopeom, a IS7 je u naravi boleština koja nizbrdo potegne i do 50 na sat…

B051LjKo
    Participant

BTW; JA na Tigru u prosjeku dobivam oko 350 XP-a po rundi, neka ista u prosjeku traje 5 minuta, to je 12 rundi na sat odnosno cca 4200 XP-a

ZA upgradeati na maximum, evo izbacujem iz glave:

Gusjenice cca: 9500 XP

Prvi motor. Ne znam jer sam ga imao od ranije

Drugi motor: 23 000 XP

Treći motor: 25 000 XP

Kupola : 12 000 XP

Top 88 mm L71: 16500

Tigar II – 82 000

Kad sve zbrojiš, ti si negdje na cca 160-170K XP-a iliti 40 dana ako u računicu ubacimo sat vremena igre dnevno….

Ajkula
    Moderator

@ Rimtu lol,dobra a nazalost i istina

@Bosiljak Znam da je zajebancija al nisam no lifer. Pomorac sam na placenom godisnjem. Svi rade pa nemam s kim popit kavu il pivu ujutro a i popodne. Jebiga,onda se igram s tenkicima.

Neznam zasto pricas tako o IS-ovima kad ih nisi probao. Otkud izvlacis te podatke. Nelito koji je prosao sve IS-ove tvrdi da je IS4 najvece govno od tenka, a njegov IS 7 se nemoze mjerit s jednim Mausom ili americkim T-30.

Btw, osobno sam vidio borbe istih gdje je u 99% slucajeva IS7 izvukao deblji kraj.

Znam da gotivis Ruse al stanje na terenu i nije bas takvo. Ja mrzim Amere al da mogu birat koji tenk hocu,izabrao bi njihovog T 30.

Pozdrav s Malinovke iz mica mace !!! 😀

B051LjKo
    Participant

@Bosiljak Znam da je zajebancija al nisam no lifer. Pomorac sam na placenom godisnjem. Svi rade pa nemam s kim popit kavu il pivu ujutro a i popodne. Jebiga,onda se igram s tenkicima.

Svaki no lajfer ima svoju ispriku… Da si pravi muškarac čiji je život ispunjen, lupao bi petkom do pet ujutro, i subotom do šes’ kao Krlo, ili se dizao subotom (kada komad odputuje naravno) u 7.30 ujutro kao ja… da se nađe više vremena za GAYming…

Neznam zasto pricas tako o IS-ovima kad ih nisi probao. Otkud izvlacis te podatke. Nelito koji je prosao sve IS-ove tvrdi da je IS4 najvece govno od tenka, a njegov IS 7 se nemoze mjerit s jednim Mausom ili americkim T-30.

Pa odabrao sam švabe jer su lošiji, odnosno bili su izrazito prije ovog peča… Krenuo s Rusima, i izabrao hard way…

Tier 7!

Što se tiče IS-a, bespredmetno je tvrditi da nije u prednosti pred tigerom; ima nešto manje hit pointa, ali je brži, i ima puno bolji oklop s kojeg stvari često baunsaju…

Nemam još dugu 88icu, niti najjači motor na Tigru da dam finalni sud, ali mi se čini da je generalno bolji…

Tier 8

Tiger 2 se čini kao da je dobar match za IS-3, možda čak i zericu bolji; tu neću palamuditi dok ne probam… ali balans mi se čini ok…

Tier 9

Ausf. B je govno, to je valdja svima jasno, IS4 je prejak… Brutalno jak, Nel je dok se nije priviknuo na 7.icu cvilio da je sjeo u slabiji tenk… Ima cca 200 healta manje od IS7, nešto je sporiji, ima manji čeoni oklop, ali ga se ne buši straga kao od šale (oklop iza na kupoli mu je 140 mm, kod sedmice 50). U svakom slučaju, iznimno opasan tenk, malo preopasan bez obzira što je tier 9…

Tier 10

Maus je ogromna meta s brdo hit pointa, ali jebeno spor, ogromna meta koji ne možeš fulat… i po mom skromnom mišljenju 1 na 1 s IS7 će izgubiti 8 od 10 puta… T30 je meni izgledao apsolutno broken… jebeno prebolestan top, i sumanu oklop na čelu s kupole… U par navrata sam ga vidio na djelu, i to je bilo smiješno za gledati… Kad malo baciš oko na specifikaciju, čini mi se da je to do glupana s kojima se mlatio…. Apsolutno ga ne smiješ gađati u kupolu, i dođeš do oklopa tijela tenka koji je 100 mm, iliti jednako kao i tigar… dakle bilo koji Tier 8 top ga buši kao od šale… a nije sloupan ni blizu kao IS7…

Ajkula
    Moderator

A cuj, no-lifer ili ne , ja bar mogu s ekipom na pivu kad hocu, meni ne brani cura tako glasno da se cuje preko TS-a . 🙂

BaXuZ
    Participant

:smt005

B051LjKo
    Participant

A cuj, no-lifer ili ne , ja bar mogu s ekipom na pivu kad hocu, meni ne brani cura tako glasno da se cuje preko TS-a . 🙂

… pod uvijetom da nisi uzeo premium… pa ne stigneš od grindanja!…. :smt024

:smt077

Ajkula
    Moderator

😀

moby
    Participant

Citiram: “@Ajk Znam da je zajebancija al nisam no lifer. Pomorac sam na placenom godisnjem. Svi rade pa nemam s kim popit kavu il pivu ujutro a i popodne. Jebiga,onda se igram s tenkicima.”

Evo ja sam na nepacenom godisnjem i sutra te pozivam na kavu uz obavezno baljezganje o tenkichima….

“allOthers Feel Free2join Us! 😉

moby
    Participant

Brejking Njuz! Account mi je Lockan do 17.11.2010 u 18:00h zbog… pazi sad TK-a!?

Djiz!

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 75 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.