Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author

Dakky
    Participant

U suradnji Google Maps-a i Hasbro grupacije (koja je izmedju ostalog napravila board igre tipa Rizik ili Monopoly) napravljena je MMO igra bazirana na Monopoly pravilima i koristi Google Mape za ulice, gradove, države. Google mape su podloga, a iz OpenStreetMap.org su preuzete sigurne, postojece ulice.

Uglavnom, Vaš zadatak je krenuti u svijet monopolya, online i besplatno, kupiti (skoro) bilo koju ulicu na svijetu i na njoj izgraditi zgrade, hotele ili slicno.

Posto nema kockica i igranja u krug, vec se igra jednom dnevno, zarada se skuplja rentanjem zgrada (automatski) cim ih sagradite na svojoj ulici.

Pocinjete sa 3M novaca. Predlazem da za pocetak kupite neku manju ulicu, do 1M love, a preostalih 2M love potrosite na zgrade za tu ulicu. STO JE DUZA ULICA, VECU RENTU NOSE ZGRADE izgradjene na njoj!!

U Rijeci je jos svega par ulica slobodno (od ukupno 5-6 mapiranih), ali zato imate takorec cijelu HR i cijeli svijet za kupovinu svojih ulica i gradnju svog mini carstva.

Postoji i in-game sustav za prijatelje, pa se mozemo medjusobno napadati (koristeći Hazard kartice) ili medjusobno pomagati (braneci se od neprijatelja i stavljati njima tvornice i slicno na njihove ulice)

Ja sam za drugu varijantu – pomaganje, pa ako je tko voljan, nek se registrira na sljedecoj stranici, ode u Rijeku i uzme preostale dvije ulice, ja sam svoju lovu spiskao na malo vecu ulicu u Lovranu…

Ingame nick mi je dakky pa me dodajte u frendove, a i napisite ovdje svoj nick. Zanimljivo je da za registraciju nije potrebna email adresa.

http://www.monopolycitystreets.com

Pozdrav i nadam se uspjesnoj suradnji!!!

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

BaXuZ
    Participant

Mislim ono, nisu mapirali Kastav, jebesh takav MMPORG

Dakky
    Participant

Ne cjepidlaci nego kupi neku drugu ulicu… 🙂

Imas ih na mapi koliko oces, priblizi u neki dio i vidjet ces crvene znakove “for sale”

Ajkula
    Moderator

Bax, kupi Podmurvice !!!

Ispod nas je nafta da ga jebes . 😀

BaXuZ
    Participant

Bogmech, Perice, ima nesto u toj tvrdnji

BaXuZ
    Participant

igra ima tolko bugova da imam feeling da igram AA3

Dakky
    Participant

I jos nisi reko koji ti je nick

BaXuZ
    Participant

nisam, ali ti mogu rec di stanujem: Na Srdochima

Dakky
    Participant

nasah te al vidim da si sagradio samo 1 kucu. imas jos 2.2M na raspolaganju. slozi par kuca da sutra dobijes vecu rentu

BaXuZ
    Participant

nema mjesta u ulici za nista drugo, zato sam i rekao da me iga podsjeca na AA3

Dakky
    Participant

pa kupi jos neku ulicu, imas na raspolaganju cijeli svijet… mala je ulica pa stane jedna kuca samo…

odi u srednji zoom (od maksimalnog zooma jedan nazad) i skrolaj po mapi, odi do zagreba, splita, new yorka ili londona… i nac ces crvene znakove koji oznacavaju da ima slobodnih ulica….

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.