HomeForums[Ri051] Members OnlyServerT-Com GOVNOOOOOO!!!!!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 67 total)
  • Author

LittleCannon
    Moderator

!opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd

Zasto imamo veliki ping na test serveru. Recimo nekom zdravom logikom ja bih trebao imati ping ispod 10ms jer se nalazim niti kilometar zracne linije od servera. Ali ne, veliki i mocni Hitler-Com mene routa preko Hamburga jer eto to je najbliza ruta.

Dodje mi da im odserafim glavu i poserem im se u vrat.

Kako to izgleda graficki mozete vidjeti ovdje

http://free-ri.t-com.hr/pepe/test/server.html

!opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd !opr019hd

B051LjKo
    Participant

Meni je skroz fin pingachu…. Kako si ono nedavno govorio…. “ne znam, uza sve te alternativne providere, ja sam nekako na T-Comu, mislim da su oni najbolji”…

Tralalalala

BaXuZ
    Participant

ajde, ajde, da vidis kako net radi na platformi, otprilike kao modem je brzina otvaranja stranica, i mozes koristit samo glupavi internet explorer koji nema desni klik i tabove, osjecaj je jednak osjecaju povratka u pretpotopno vrijeme. Normalno, nesmijes nista mjenjat ni instalirat jerbo se sve nadzire iz Hjustona. Morat cu nagovorit ekipu da slozimo neki LAN i zaigramo armiju. Radim s Litvancima i Maltezanima. U cetvrtak mi dolazi neki tip iz Icica, koji radi kao doktor. Grujo, jez znas kojeg takvog.

Ganci
    Participant

LC evo i ja se zanimam za promjenu providera, dali djelimo misljenje?

KrLe
    Participant

Dodje mi da im odserafim glavu i poserem im se u vrat.

Kako to izgleda graficki mozete vidjeti ovdje

Ja se nadao nekoj slici iz Monty-a 🙂 A ti meni traceroute lol

LittleCannon
    Moderator

LC evo i ja se zanimam za promjenu providera, dali djelimo misljenje?

bolji ping na jednom serveru mi nije dovoljan za potrositi par sto kuna

Groo
    Participant

U cetvrtak mi dolazi neki tip iz Icica, koji radi kao doktor. Grujo, jez znas kojeg takvog.

!opr019hy

!opr019hy

Ali ako saznas prezime vjerojatno cu i znati.

Troky
    Keymaster

o čemu ti pričaš?

B051LjKo
    Participant

:smt017

Promijena providera je džabe i turbojednostavna, sve što trebaš je paket koji imaš zadnji dan u mjesecu promijeniti u bazni, i niti jednom se ne spojiti s njime…. Račun za promet više ne dolazi…

jednako tako možeš imati i dva accounta, čisto za probu uzeti jedan paket od Iskona, Aminsa ili nekog trećeg… Trošak testiranja je koliko, deset kuna?

Ganci
    Participant

:smt017

Promijena providera je džabe i turbojednostavna, sve što trebaš je paket koji imaš zadnji dan u mjesecu promijeniti u bazni, i niti jednom se ne spojiti s njime…. Račun za promet više ne dolazi…

jednako tako možeš imati i dva accounta, čisto za probu uzeti jedan paket od Iskona, Aminsa ili nekog trećeg… Trošak testiranja je koliko, deset kuna?

tako je…

ali meni se neda zajebavat sa testiranjem i ostalim glupostima,

jedino sad razmisljam na ovaj Amis 2u1 prebacit sve,

jedino sto me kod amisa plasi su “leecheri” koji bi mogli stvarat krkljanac na njihovoj mrezi.

A druga opcija mi samo net prebacit kod Iskona posto si i ti Lc dokazao da ima jednostavnije rijesenje glede domaceg surfanja… tj. nejde preko Hamburga.

LittleCannon
    Moderator

svejedno, previse zajebancije radi boljeg pinga na jednom serveru

BaXuZ
    Participant

Grujo, zove se David Traub, ima jedno 35 banki

Groo
    Participant

Grujo, zove se David Traub, ima jedno 35 banki

Jebote….od punih 1000 stanovnika ja ne poznam nikakvog Trauba !cupakosu

Pozdravi ga :smt033

B051LjKo
    Participant

svejedno, previse zajebancije radi boljeg pinga na jednom serveru

Upisivanje novog “broja”, usernamea i pasworda je uistinu ogromna zajebancija… kad shatiš da ćeš još plaćati i pokoju kunicu manje cijela radnja zapravo i nema smisla… :smt065

I ‘ajmo se onda svi skupa čuditi kako je kod nas ADSL usluga govno, da je kvaliteta veze očajna i usput redovito puca, da su pingovi smiješni, i da je sve to skupa preskupo…

Za koji kurac bi T-Com uopće poradio na tome kad je korisnicima (ovcama) očito sve super… Da im nešto ne valja, valjda bi promijenili providera…

LittleCannon
    Moderator

Upisivanje novog “broja”, usernamea i pasworda je uistinu ogromna zajebancija… kad shatiš da ćeš još plaćati i pokoju kunicu manje cijela radnja zapravo i nema smisla… :smt065

I ‘ajmo se onda svi skupa čuditi kako je kod nas ADSL usluga govno, da je kvaliteta veze očajna i usput redovito puca, da su pingovi smiješni, i da je sve to skupa preskupo…

Za koji kurac bi T-Com uopće poradio na tome kad je korisnicima (ovcama) očito sve super… Da im nešto ne valja, valjda bi promijenili providera…

Ja prvi se nemogu pozaliti na hitler-com sto se tice kvalitete veze, mada bih volio jer bih onda i imao argument za pljuvanje. U biti uopce se ne sjecam da mi je ikada pukla veza ili da sam bio duze od 24 sata bez neta. Cak stovise, kada mi je grom spalio router u 19 navecer, prijavio sam kvar u 19:05, covjek je sutra u 15 sati bio na vratima sa drugim modemom. Kada sam se selio u zahtjevu je pisalo da ce mi adsl biti preseljen u roku od 30 dana. Ja sam 15 dan vec veselo surfao. Dakle sto se tice usluge ne mogu im prigovoriti nista. Istina da prostora za poboljsajne ima u gotovo neogranicenim kolicinama, ali treba biti realan i shvatiti, s obzirom na nepostojanje konkurencije u Hrvatskoj, da se T-com jos prilicno dobro ponasa.

Vislji ping na jednom serveru, priznati ces, je nedovoljan razlog za ispunjavanjem dodatne papirologije i drkanja sa duplim racunima, ili u slucaju kvara zvanja dviju sluzbi za korisnike……

Priznajem, komotan sam i lakse mi je, a i zelim vise usluga dobiti sa jednog mjesta. Uostalom kada zelim nesto kupiti primjera radi, za kucu, idem recimo u Pevec jer mi je tamo sve na jednom mjestu. To sto cu eventualno pokoji artikal platiti par posto vise nego u nekoj specijaliziranoj trgovini, me ne zabrinjava jer u konacnici kada zbrojis i oduzmes niz faktora opet dodjes na isto.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 67 total)
  • The forum ‘Server’ is closed to new topics and replies.