Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • Author

KrLe
    Participant

Sta ovo znaci!?[lightbox=../../e107_files/public/1182277237_46_FT0_t-com_zakljucan_user.jpg|||][/lightbox]

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

Troky
    Keymaster

a) nisi platio račun

b) imaš neki zLi spyware/malware koji se koristi tvojim adsl-om za proizvodnju zLa koje t-drek ne voli

Nazovi 0800-9000 i pitaj pa ćeš dobiti precizniji odgovor.

KrLe
    Participant

Zvao, čekao 18 min i nisam dobio operatera 🙂

Dakky
    Participant

Ili si postao na netematsku grupu na njuzima, ili si otvarao php/asp stranice bez dozvole (wtf?) ili te netko prijavio za abuse

ja sam jednom pokusao varati na nekoj hrvatskoj nagradnoj igri…. bila je stranica u flashu… i kad bi zavrsio, flash je submittao rezultat preko POST naredbe… (tj. preko nekog linka, npr. http://www.stranica.com/igra/posalji.php?rezultat=xxxx)

… i tako ja to provalio, upisao se prvi na listu, i sutra ne mogo na net…. nazovem, pitam, kazu oni meni da sam prekrsio opce uvjete TOCNO te stranice, da sam pokusao hackirati server, bla bla uglavnom, tjedan dana bez neta…. pa ti vidi sta smijes a sta ne na netu radit….

B051LjKo
    Participant

Da meni moj internet provider kaže da sam bez neta tjedan dana jer sam prekršio uvjete neke usrane stranice ne da bi im jebao majku, prijetio se novinama, televizijom radiom iliti neznam sve ne… Kakvo oni imaju pravo ukinuti ti net… totalni kretenizam…

U svakom slučaju… prva stvar koju ćeš napraviti nakon što ti netko da razlog iz kojeg ti je račun lockan jest nazvati službu reklamacije i ZAHTJEVATI da ti se umanji račun za svaki dan koji neta nemaš i ukoliko ti u roku od ODMAH ne uključe net natrag AUTOMATSKI odjavi usrani MAX ADSL…. to je bahata bagra i prema njima treba ići đonom…. Kao što te oni mogu karati koliko god žele ukoliko ne platiš račun, tako i ti možeš karati njih ukoliko ti ne isporuče uslugu koju uredno plaćaš…

Uostalom, za koji kurac se uopće zajebavaš sa magenta stokom… pa dostuno ti je sve, Optima, Metronet, Iskon.Duo… bla bla bla… ne budi ovca

KrLe
    Participant

Mislim da je problem u T-mami, koja je jučer platila račun za 3. mjesec 🙂

Dakky
    Participant

Uostalom, za koji kurac se uopće zajebavaš sa magenta stokom… pa dostuno ti je sve, Optima, Metronet, Iskon.Duo… bla bla bla… ne budi ovca

Da nije na public forumu, objasnio bi ti.

A buduci da je, shvati sam……. nije tesko, nadam se…..

B051LjKo
    Participant

Nisam mislio na tebe nego na krleta daxone…. svi znamo zašto ti uživaš u T-Comu… BTW. Skini mi oceanovih 13….

Lamb-Lover
    Participant

Kada se žena ljubi sa brkatim muškarcem izgleda kao da ona ima brkove.

Dakky
    Participant

Nisam mislio na tebe nego na krleta daxone…. svi znamo zašto ti uživaš u T-Comu… BTW. Skini mi oceanovih 13….

imam ti i oceanovih 13, i fantastic four 2 i knocked up i hostel 2 i jos par noviteta

Machak[CLF]
    Participant

dali je moguce skinuti neki film u HDTV formatu? koligo ima giga? i sto mi treba za reprodukciju na kompu. tj hoce li jedan filmich u tom formatu stati na 2xDL dvd.. 🙂

KrLe
    Participant

Šmrc, ja bez interneta…

crono
    Participant

Šmrc, ja bez interneta…

Predji na Iskon 🙂

Dakky
    Participant

]

dali je moguce skinuti neki film u HDTV formatu? koligo ima giga? i sto mi treba za reprodukciju na kompu. tj hoce li jedan filmich u tom formatu stati na 2xDL dvd.. 🙂

imam ti ja transporter 2 u 1080i formatu… ilitiga “pure hd” … ima rezoluciju 1920×1080 i 12 gigabajta, a traje 1h15min

KrLe
    Participant

Loš taj transporter…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.