HomeForumsWorld Of TanksWoT CaffeTenkići Rilis

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 35 total)
  • Author

KrLe
    Participant

Evo thread za prve dojmove…

Valentina je sasvma u redu tenkić, zarađuje nofce, za grind na tier 3 odličan. Jedna zanimljivost, Valentina ima top s kojim ne može probit drugu valentinu, tako da sam jučer imao zanimljivu partiju, sa brdo pogodaka u ništa 🙂 -> obavezno loadati malo HP-a.

tier 1 se preskače u jednoj partiji što se tiče expa, s lovom je malo tanko, ali tu se iskazuje šermanić s kojim se uredno lupa 15-20 000 silvera. Uzaludni exp napravljen s premiumima kontam koristit za grindanje posade, računam da taman do tier 5 bi moglo bit korisne posade…

Za sada krenuo sa T1 na articu T57, i počeo šetat T26 (preskočio ms1), znači očekivano, ruski teškaši, a kontam i pomalo po amerima, samo me m3lee užasava…

KrLe
    Participant

Pitanje, ako prodam ms1 koji nisam vozio, u svakom trenutku ga mogu ponovo kupit?

RimtuTiTuki
    Participant

Pitanje, ako prodam ms1 koji nisam vozio, u svakom trenutku ga mogu ponovo kupit?

Da.

Evo i cijene golda !opr019fz

30000G = € 99.95

14500 = € 49.95

5500 = € 19.95

2500 = € 9.95

1500 = € 6.95

Preskupo u svakom slučaju.. Za usporedbu WOW se može dobiti za 20€ dva mjesca… i to je sve što se plaća… nemogu se platiti dodatna oprema, iskustvo…

ovdje se za te nofce dobije premium i nešto sitno golda

KrLe
    Participant

jeftinije od odlaska u teretanu gdje nekom plaćaš dizanje tereta, umjesto obrnuto…

Vrana
    Participant

Neznam na kaj si naviknut, Rimtu, ali po meni nije preskupo, euro dva skuplje nego sto su obecali ali nisam mi vjerovao ionako. 🙂

Sve sto mi treba je premium i eventualno svako tolko jos koji slot.

Inace, ja im ne placam nista dok ne dovrse igru. Company koji nije samo tier 9-10, clan warsi koji valjaju, trejd sistem itd…

Troky
    Keymaster

100€ godišnja pretplata… samo…

RimtuTiTuki
    Participant

Neznam na kaj si naviknut, Rimtu, ali po meni nije preskupo, euro dva skuplje nego sto su obecali ali nisam mi vjerovao ionako. 🙂

Pa ako se Blizzard uspio obogatiti sa cijenom od 15 eura mjesečno, a napravili su daleko kompleksniju igru od WoT-a, mislim da su bjelorusi trunkicu prepohlepni…

Da ne kažem da su ubili bilo kakav competitiv play sa Golden ammo. s obzirom da je jedan match na ural steelu bio oko 500g po glavi, odnosno 7000g po timu, odnosno cca 25eura… računaj koliko ćemo biti dobri s obzirom da nećemo koristiti golden amo

Nisam očekivao besplatnu igricu… ali nisam ni očekivao da če koštati 100eura godišnje…. a to je 100 eura godišnje samo za premium.

u početku smo dobivali 4500g mjesečno, i bilo je na knap… dakle 54000golda godišnje… ako uzmeš da je 25000 100eura, onda 54000 ispadne oko 180eura.

hoćeš mi reći da si ti očekivao cijenu od 180eura godišnje? Odnosno 16 eura mjesečno?

btw. ja sam uzeo heavy paket, tako da sam miran sljedećih 6 mjeseci… tako da me iskreno beš briga kakve su cijene… ali su me neugodno iznenadili…

KrLe
    Participant

mene boli dupe za cijene, i tako ne planiram kupovat ništa, bar sam trenutno takvog mišljenja…

Nelito
    Participant

ja kupih preminum za mjesec dana, za dalje cemo vidjeti, i ovako trenutno lupam samo po artyiu pa pare idu relativno brzo jos kad bi bilo manje morona i novih noobova bilo bi manje frustrirajuce………

Vrana
    Participant

Pa ako se Blizzard uspio obogatiti sa cijenom od 15 eura mjesečno, a napravili su daleko kompleksniju igru od WoT-a, mislim da su bjelorusi trunkicu prepohlepni…

Svakako su mogli stavit pretplatu od 10 eura i bog. Onda bi se ljudi zalili da moraju pretplatu placati. Uostalom gejming industrija je nedavno shvatila da su free to play igre sa mikrotransakcijama puno profitabilnije od pretplata modela i to sad svi isfuravaju. Jebiga. Ja radje placam pretplatu osobno.

Isto tako ne zaboravi da ovdje imas jednu prednost u odnosu na wow. Ako znas da ces iducih mjesec dana moci igrati samo tri veceri ne moras platiti nista. U wowu te te tri veceri kostaju 15 eura.

Da ne kažem da su ubili bilo kakav competitiv play sa Golden ammo. s obzirom da je jedan match na ural steelu bio oko 500g po glavi, odnosno 7000g po timu, odnosno cca 25eura… računaj koliko ćemo biti dobri s obzirom da nećemo koristiti golden amo

Slazem se. Sranje su napravili sa tim. Postoji tanka granica između F2P(free to play) modela i onoga sto je community prozvao P2W (pay to win).

WoT naginje na P2W i to mi nikako nije drago i nikada ne mislim davati eure da bi kompenzirao nedostatak skilla ili jednostavno ostajao kompetitivan. Ako se efekt golda u turnirima i clan warsima pokaze prevelikim napustiti cu WoT(ako se isti uopce pokazu zanimljivima :p). Pa taman da gold kostao i 0.00001euro.

Btw, ako nekoga interesira kompetitvna f2p igra gdje pare zaista nikako ne utjecu na preformnce predlazem eu.leagueoflegends.com. Vrlo dobra PvP igra ako mozete probaviti “crtice”.

Nisam očekivao besplatnu igricu… ali nisam ni očekivao da če koštati 100eura godišnje…. a to je 100 eura godišnje samo za premium.

u početku smo dobivali 4500g mjesečno, i bilo je na knap… dakle 54000golda godišnje… ako uzmeš da je 25000 100eura, onda 54000 ispadne oko 180eura.

hoćeš mi reći da si ti očekivao cijenu od 180eura godišnje? Odnosno 16 eura mjesečno?

A cuj ako ces gledati na godisnjoj razini za 150 eura, koje si ranije naveo kao prihvatljivu cijenu u usporedbi sa WoWom, dobijes 45500 golda ako kupujes odjenom sto, cini mi se, skoro zadovoljava tvoje prohtjeve. Iskreno moji su puno manji i onih 30k za 100 eura bi mi bilo sasvim dosta.

EDIT: kako ja neznam racunat. Dakle WoW je 180 eura godisnje. Za tolko tu dobijes 52500, kao sto si i rekao. 🙂 Ili jednsotavno 200 eura po 60k.

btw. ja sam uzeo heavy paket, tako da sam miran sljedećih 6 mjeseci… tako da me iskreno beš briga kakve su cijene… ali su me neugodno iznenadili…

Ja nisam nista kupio niti palniram za sada. Igra je jos uvijek u beti po meni i fali joj previse funkcionalnosti da bi ju placao. Ako ispune obecanaja i utjecaj gold ammoa i consumablsa bude umjeren platit cu im za premium i dodatni slot svako tolko.

B051LjKo
    Participant

Ja nisam nista kupio niti palniram za sada. Igra je jos uvijek u beti po meni i fali joj previse funkcionalnosti da bi ju placao. Ako ispune obecanaja i utjecaj gold ammoa i consumablsa bude umjeren platit cu im za premium i dodatni slot svako tolko.

Pa tehnički smo trenutno na 6.3.11, do kraja mjeseca ide 6.4.0. (tako kažu), nakon toga je major patch na 0.7, i tek ona ide 1.0 što bi trebala biti puna verzija igre, dakle bit će da trenutno fakat naplaćuju betu…

KrLe
    Participant

prošlo tjedan dana, ko da je prošlo 2 mjeseca… samo muka, nikakvo zadovoljstvo, kad će moj T30? šmrc

T28 sa topom je solidan, kad te nešto zvekne si najebo, ali inače dosta dobro ide…

T57 bez premiuma je zao, ali baš, nikakav exp ne daje, zaredaju mi se partije da napravim po 40-70 exp, a kad baš dobro odigram, tipa 5 kilova, dobijem 300-400, bljak. A ja zabrijo da bi baš htio radio koji pita 5600 exp… mamu mu… nagrindo ja do radija, pa prodo, M37 će malo počekat.

Krenuo na M2 – amere, nagrindo za onaj neki 75 top što puca samo HE, noćas jednu odigro s tim i čini se da nije neka sreća od topa… bio bi već na 1/3 puta do mućkog đubreta, m3lee-a…

Bljak bljak ffuj, oću T30 ili makar T32 🙂

B051LjKo
    Participant

Pufff, KV s lolgunom u garaži. pa je lakše, mada se osjeti nedostatak posade i rammera, konačno riješio ono M3 Lee govno i sjeo u T1 heavy, prva runda je bila zanimljiva, zaboravio loudat ammo, idle pola runde, onda krenuo drito na njihovu bazu, skautao tri artija, i još 2 tenka, na kraju invader i 1000 XP-a, duplih, ali svejedno soma… T1 je nakon onog govna milosrđe…

Što se TD linije tiče, ajme majko Su 76 je zlo… će da skipam to Su-85… ‘ ladno

BTW. Alfa rula!

Venchoba
    Participant

Hehe, ja prekjučer dobio top za KV-a, a jučer kupio i rammer, sad sam sretan i zadovoljan. Ali već sad dobijam reapere. 😀

A ona grilja, konačno normalan range, ali joj je parabola u kurcu. A i damage nije neka sreća.

Srdo
    Participant

Klasika, kao prvi put, perem po švapskoj TD liniji. Još malo pa JagdPanther i onda totalno opuštanje.

Pz IV tek sa 7.5 L48 na nekaj liči.

Alpha je totalno veselje za igrat, pogotovo kad se retardima objašnjava odakle ti tenk 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 35 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.