HomeForumsWorld Of TanksWoT CaffeTenkovi koje ne bi trebalo omašiti…

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author

B051LjKo
    Participant

1. KV, iz očitih razloga… U Tier <=5 ovo čudo je jače od IS-7, više od pola tenkova na bojištu mu ne može ništa, one shoota ama baš sve na bojištu… Fantastičan proizvođač novaca, izrazito zabavan, jedan od rijetkih Tier 5 tenkova koji može biti iznimno koristan i u Tier 10 bitkama…

Setup

2. Jagdpanther; iako sam mislio samo preletiti preko njega na putu do mighty Ferdinanda, iznenadio sam se koliko je ova igračka dobra i ubojita. Brz, nevidljiv (cammo net radi, za razliku od većine drugih njemačkih tenkova) i izrazito ubojit… Glavno oružje je PAK izvedba 88.ice, nevjerojatno precizan (accuracy – 0,29, pen – 203, dmg – 220, ROF -11,58) uz vrlo brzi rate radi ozbiljan nered… Relativno niski Tier Mausa i slične uglavnom ostavlja po strani… Ma milina od tenka, ostaje u garaži do daljnjega…

Setup: Rammer, cammo net, binocs [montirano i provjereno]

Dakky
    Participant

Ja se necu nikada rijesiti SU-26. Najzabavnija artiljerija u igri, odlican generator love, expa i killova. Autobus je mega car, ali na pocetku igre SU-26 je najjaci tenk koji takodjer one shota sve od reda..

RimtuTiTuki
    Participant

T29. Imam mana (malo HP, mekan hull, tračnice stalno pucaju i sporo se popravljaju)…. ali ima trdo čelo, fantastičnan top od 105mm za tier VII, i kad se dobro pozicioniraš bez problema zaustavljaš sve… a ni to nije problem s obzirom da je relativno brz.

Največa mana mu je da je doći do njega mučan proces, a ni tenkovi iza njega mi se ne čine toliko dobri, mada nisu ni loši.

Ajkula
    Moderator

Probao skoro sve, al najzabavniji mi je IS 3.

Brz, nevjerojatno pokretljiv, super top ( 122 mm), i u vecini slucajeva sam najjaci na mapi. Daklem, nama govana poput mausa,sedmica…

Jos kad je Venchoba ( IS3) u platoonu, igra postaje totalni gusht.

Srdo
    Participant

Jagdpanther mi je i dalje omiljeno vozilo u ovoj igri. Skoro savršen balans vatrene moći, oklopa i brzine.

Duga 88ica je fenomenalan top za ovaj tier. 105icu koristiti isključivo sa HE i u gradskim mapama čuda radi.

Kao i svi TD, mekan je, ali prednji oklop pod kutom od 50 stupnjeva bounca čak i pogotke sa IS4.

Kad se zbuksaš u neki grm (Mainovka je dobar primjer), možeš razvalit bilo koga, a da nemaju pojma što i odakle ih je pogodilo.

Obožavam igrati s Jagdpantherom i to će biti prvo vozilo na koje ću ići kada igra bude vani.

Isti setup kao i Cvjetichev.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.