Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author

Zh0rZh
    Participant

Evo da se i vama pohvalim kako sam strpljivom, takticnom igrom i bez rebuy-a osvojio turnir 😀

Castim sve na pice kad se vidimo!

[lightbox=../../e107_files/public/1199704071_14_FT0_tour_win.jpg|||][/lightbox]

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

B051LjKo
    Participant

Jel se ti to sprdaš ili se kockaš za pare??? Halo??

Zh0rZh
    Participant

Pa kockam se za pare. Halo ???

Ovaj turnir konkretno je bio 1$ upad..i trajao je oko 3,5 sata.

Mislim da je 130$/h dobar omjer, ili ti se ne cini tako ?

crono
    Participant

Svaka cast zorzinjo ja sam prije nego sam otkrio AA igrao sa frendovima za pare, ali sam prestao. Oni su nastavili i danas pobjednik dana kod njih osvoji oko 1000- 2000 kn

Lamb-Lover
    Participant

bravo bato, jel to PartyPoker varijanta?

Zh0rZh
    Participant

Ja igram više-manje online i to mikrolimite…dosada moram reci vrlo uspjesno.

Igrao sam i jedno 10 live gejmova (20E upad, 25/50 centi blind) sa frendovima sa fenomenalnim cca + 400-500EUR dobitka.

Ali to samo zato jer igraju super loose i puni su para.

Kontam , da su na višim limitima super jaki igraci koje jednostavno na možeš pobjediti dugoročno.

Zato ću još malo online pilit poker znanje dok ne dodjem na oko 1500$, a onda ću ozbiljno razmišljat da krenem sa sistematskim pristupom stancanja para (citaj: viši limiti)

Zh0rZh
    Participant

Party Poker it is!

Ako tko želi besplatnih 50+100$ početnog kapitala , neka

ode na pokerstrategy.com i pročita upute. Tako sam i ja počeo.

Obavezno pod refferal upisati ri051zhorzh.

Ostala pitanja u ovom topicu ili na PM.

Moto : Nikad ne igraj za svoj keš

P.S.

Ne krivite mene , ako vam se desi (što se puno ljudima dogadja) da spusite sve.

Igrajte po strategiji sa sajta i sigurno cete napredovati!

B051LjKo
    Participant

Pa kockam se za pare. Halo ???

Ovaj turnir konkretno je bio 1$ upad..i trajao je oko 3,5 sata.

Mislim da je 130$/h dobar omjer, ili ti se ne cini tako ?

Sinko sve je to super, ali previše si mi mio da se ne bi sekirao oko tvojeg novog hoby-a… Jedino što ti kocka može donijeti je prokletstvo, i ništa više… Pih, zvučim kao vlastita mater…

BaXuZ
    Participant

i izgledas tako

Zh0rZh
    Participant

Sinko sve je to super, ali previše si mi mio da se ne bi sekirao oko tvojeg novog hoby-a… Jedino što ti kocka može donijeti je prokletstvo, i ništa više… Pih, zvučim kao vlastita mater…

Sinko ja to igram on/off vec skoro 1 godinu i nisam ni centa svojih para ulozio.

Dok bude tako se ne moras sekirat.

Plus jos to da igras protiv ljudi a ne protiv kocke, tako da je s malo pameti , iskustva i samokontrole stvar kompletno beatable i profitable.

Bah…zasto bi trosio reci….kad mogu PARE 😀

B051LjKo
    Participant

Sinko ja to igram on/off vec skoro 1 godinu i nisam ni centa svojih para ulozio.

Dok bude tako se ne moras sekirat.

Plus jos to da igras protiv ljudi a ne protiv kocke, tako da je s malo pameti , iskustva i samokontrole stvar kompletno beatable i profitable.

Bah…zasto bi trosio reci….kad mogu PARE 😀

Troky
    Keymaster

i izgledas tako

:smt046

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.