HomeForumsWorld Of TanksWoT TacticsTheOldBarba – iskazuje potencijal za uklanjenje – Novačimo?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

KrLe
    Participant

celave trbonje mogu u klan da van popravim prosjek na manekenskom izgledu,uglavnom nisam neki igrac al eto navuka se na ovo kad san vidija malog da igra aa (ona mi ne pase zbog masu cheeta a i mali je bolji od mene pa ide na zivce 😉 )

sve u svemu posto ste snizili kriterije za upad meni se otvorila prilika (malouman)

godina u guzici iman bar za dvi prijave,zenu ima a ziva joj i mater (neznan je li to minus u prijavi al eto neznan lagat) a sta se tice dice,zena ima par komada a valjda i ja koje

i jedino iman problem sa uvjetom broj 5,posto ja pod milim bogom nista ne razumin

sta se tenkica tice top su mi e50 i KT otvoren e75,od mnjih t29,otvoren pershing,kv1s otvoren is,otvoren kv4,grille otvoren humell,otvoreni td-i jagdpanther i su152 i od citroena otvoren amx 13 90,od scoutica za zajebanciju vozam t50 otvoren 2,i comando leopard otvoren full

B051LjKo
    Participant

Auff! glasam za! definitivno potencijal za oficijelnu regrutacijsku proceduru!

Ajkula
    Moderator

Napisi mu da dodje na forum i TS da se upoznamo.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.