HomeForumsWorld Of TanksWoT CaffeTips, leeks & trla baba lan info

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 436 total)
  • Author

Dakky
    Participant

pa pješadija bi recimo osim normalnih puški imala i snajpere, s kojima bi recimo mogla penetrirati slabi armor laganih tenkova (link) ali bi imala i raketobacače koji bi mogli penetrirati i tvrdje armore

MiniGun
    Participant

…ili recimo ako ostanes bez municije dofuraju ti par granatica… 😀

Dakky
    Participant

Kad vec fantaziramo, bilo bi super da dodaju i nekakav repair/engineering tenk koji je podrska ostalim tenkovima a sluzi za popravak istih na fieldu, pa mozda i kakav re-supply ili slicno… uglavnom da se malo poradi na strategiji igre, a ne samo na pukom napucavanju…

Bilo bi i fora da postoje tenkovi koji mogu Anti-Tenk mine postavljati, a onda da postoje i unistavaci mina od 300 tona…

Moze se tu jos sto stvari napraviti ali brijem da necemo to nikad vidjeti

Edit: sad citam da su mine vec predlozene i da ce mozda i biti u klanskim borbama kao defensive mjere za obranu baze, ali za sada jos nije modeliran bottom armor od tenkova, tako da to predstavlja problem.

A onda se netko nasalio i nasao rijesenje tom problemu:

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

LittleCannon
    Moderator

A onda se netko nasalio i nasao rijesenje tom problemu:

Nije sala.

Rusi su trenirali pse tako da su im hranu ostavljali ispod tenkova, nakon cega bi pas mislio da ce naci hranu ispod svakog tenka. Ostatak price je lako za shvatiti pa nadopuni sam ostatak…

RimtuTiTuki
    Participant

Nije sala.

Rusi su trenirali pse tako da su im hranu ostavljali ispod tenkova, nakon cega bi pas mislio da ce naci hranu ispod svakog tenka. Ostatak price je lako za shvatiti pa nadopuni sam ostatak…

Obrati pažnu na to da pas na slici ima ruksak !opr019gv

LittleCannon
    Moderator

Nije sala.

Obrati pažnu na to da pas na slici ima ruksak !opr019gv

???

Pa zar ti???

A dobro.

http://en.wikipedia.org/wiki/Anti-tank_dog

RimtuTiTuki
    Participant

A u ruksaku ima bombu… možda nisam tebe trebao quotat. Htio sam Dakkyu skrenut pažnju na to da đukac na slici ima bombu na leđima.

A nije bila fora samo u tome da je pas mislio da je hrana ispod tenka, nego se psi boje buke, i nisu ih mogli dresirati da idu ispod tenka… pa su ih hranili isključivo ispod tenka, da se naviknu na buku. Naravno prije toga bi ih dobro izgladnjeli

Dva su urođena straha i kod pasa i kod ljudi: strah od buke i visine.

B051LjKo
    Participant

Još bolja fora je u tome da su ruski tenkovi bili dizeli, a švapski benzinci… što je dodatno zbunjivalo džukele!!!

LittleCannon
    Moderator

Dva su urođena straha i kod pasa i kod ljudi: strah od buke i visine.

Mislim da referiras na strah od iznenadnog zvuka i strah od gubitka tla pod nogama.

Svi ostali strahovi se temelje na jednom ili oba od ta dva, tako da ih se cesto zove osnovnim strahovima.

Inace prema wikipediji kazu da nisu samo Rusi trenirali pse za tu namjenu, nego i Ameri i Japanci. Doduse Bachushke su ih jedini i upotrijebili u ratnim uvjetima, a Iracani su 2007 probali koristiti protiv amera.

Neke “low tech” ideje nikada ne izumiru.

Ajkula
    Moderator

Ja bi stavio gemisht ispod i dao Dakkyu ruksak. 🙂

Ajkula
    Moderator

Darjanushka !!

Troky
    Keymaster

Ja bi stavio gemisht ispod i dao Dakkyu ruksak. 🙂

:smt046

Dakky
    Participant

Dobra, dobra!!!

B051LjKo
    Participant

Panther II

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

B051LjKo
    Participant

T-54 ; Pepić, vadi bilježnicu i instaliravaj Tenkiće!

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 436 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.