HomeForumsWorld Of TanksWoT TacticsTrening Mafia.hr

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author

RimtuTiTuki
    Participant

Vako…

kontaktirao me Jo Munja iz Mafia.Hr. Oni su zainteresirani za treninge… s obzirom da sam ja na putu ovaj vikend, i nema me do nedjelje navečer, Rekao sam mu da će mu se netko već javiti.

Ovo mi je poslao

Dobro bi došao trening protiv prave ekipe, koja ima i dobre tenkove i iskusne igrače, pa bi za pocetak mogli dogovoriti nesto u tom smjeru. U pon napadamo na El_Hallufu, a tamo smo igrali samo jednu partiju-a njuberi se provukli.

Ajde molim te, provjeri sa svojima da li vam pase nedjelja navece (vjerujem da je to neko vrijeme kada su svi mado) pa da provjerimo tu mapu, par partija.

Normalno suradnja je obostrana, stoga ako vam treba provjera ili trening, stojimo na raspolaganju (i obecajem puno dmg-a).

Dečki mi se čine ok, tako da ne vidim razloga da ne pomognemo. Uglavnom ja sam u nedjelju do 21.00 nazad… tako da ako ne bude trening prije računajte i na mene.

Troky
    Keymaster

Nedjelja u 21h se čini kao ok vrijeme.

Uljanov
    Participant

Ja sam pokužao skupiti ekipu da igramo protiv CTN-a treninge za ESL al neće niko..

Ugl ja sam za treninge..

Warsteiner
    Participant

ja sam za kad god imam vremena, nedjelju sam nažalost out ali inače slobodno računajte na mene

who dares wins

zvonzi
    Participant

ja sam 99% in. 🙂

Srdo
    Participant

Može!

RimtuTiTuki
    Participant

Ok, jel im se netko javio?

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.