HomeForumsWorld Of TanksWoT TacticsUral Steel Roster

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • Author

B051LjKo
    Participant

Nakon dva dobra treninga, posložio se i roster…

Molio bih da rezerve ne slažu eDrame; onima koji imaju imalo kompetitivnog iskustva je savršeno jasno da nema teorije da se 14 ljudi fakat i pojavi na vrijeme. Mjesto u “ekipi” je sigurno do deset minuta prime meča nakon čega uskače rezerva.

Fale nam još jedan skaut, T2 Light idealno ako imate zlata, ili BT2 sa čim “jačom” posadom… LoL traktor je počasno, ali i bitno mjesto, stajati će na najizloženijem flanku u grmu i glumiti “beacon” odnosno bovu…

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

B051LjKo
    Participant

Još malo o pravilima, meč se igra na dvije dobivene, s tim da neriješeno donosi nula. Ukoliko nakon 5 rundi jedan tim ne skupi dvije pobijede, oba tima su diskvalificirana zbog pasivne igre.

Još jednom koristim priliku da zamolim rezerve da fakat budu raspoložive u vrijeme meča, vrlo je moguće da budemo prisiljeni u hodu mijenjati stvari…

MiniGun
    Participant

Se zna okvirno vrijeme mečeva?

B051LjKo
    Participant

ne zna se džek govno…

B051LjKo
    Participant

BTW. T2 Light se pokazao punim pogotkom, treba nam još jedan, to je 750 golda za tenk + 600 za posadu (ili makar 200 za drivera, to je minimum)… Kandidati?

Uljanov
    Participant

Ako smijem napisati ovdje..

http://game.worldoftanks.eu/tournaments/10/registrations/8/#wot&

Ako se ne varam ima točno 120 momčadi prijavljeno..Izbrojao sam 40ak ispod 10 ljudi čisto okvira radi..

Ruki
    Participant

Ja sam voljan vozit bt2/t2 klasu….

B051LjKo
    Participant

Super, po svemu sudeći, T2 bi trebao imati značajnu prednost nad BT2 što se veličine i ubrzanja tiče… Jel imaš golda za kupovinu?

Ruki
    Participant

kupljen je već i stavio sam drivera na 100% ostatak na 75, trenutno je opremljen sa coated optics, bunocs i cammo nettingom… poće osam ga voziti, da dignem i ostale na 100%

jedino što sam primjetio je da mu je radijus skretanja relativno mal, ne gubi puno brzine u zavojima, ali nemre ni kratke zavoje radit…

edit: cammo sposobnost mu je najveći +, moram testirati još točno, no mislim da se sa cammo netingom može sakriti do 50m (minimalna udaljenost)… primjera radi na malinovci na brdu uspjevam ostati skriven u grmu na rubu brda dok je neprijatelj iza mene kod vjetrenjače 😀

B051LjKo
    Participant

Treba se igrati i testirati, malo govno može biti full napast…

ArMaDa
    Participant

lol pa ti nisi normalan, t2 je mozda napast kad igramo sa 6 tenkica i mozda jednim artijem ali u matchu ce biti 14 tenkica i ne vidim prolaz za mocni t2 osim ako nema pod skil puzanje i suljanje?? pa mi vjezbamo sa pola tima , sto nije nikakvo mjerilo i mislim da bi trebali igrati sa 12-14 tenkova protiv netkoga pa da onda vidimo gdje smo.

B051LjKo
    Participant

Sike,

Intenzivno tražim protivnika za 14 vs 14, od svih skaut varijanti, T2 mi se čini kao daleko najbolji odabir… brzo i maleno govno koje treba probat naučit igrat puzeći i gmižući…. Već i sama njegova smrt u 14. toj minuti koja otkrije da nema rusha po boku je vrijedna informacija

Ruki
    Participant

zapravo i nije toliko beskoristan, vrlo brzo se može doći do pola poljane i skautat nadolazeće tenkove za naše TD i arty, tokom partije, kad (ako) malo popusti pritisak preko polanje, skautanje artija je dosta lagan posao… a i u najgorem slučaju dosta je dobro smetalo u gradskoj borbi… tj. ako uspije natjerat jednog ili više tenkova da roknu po njemu to je već prednost jer reludaju…

B051LjKo
    Participant

After registration stage is over, special web-based interface will form tournament schedule, so everyone will be able to plan his battles.Super Final dates – May 6-10

KrLe
    Participant

jel limitiran broj teamova koji se natječu? Jel postoji šansa da nam odbiju prijavu iz nekog razloga?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.