Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 28 total)
  • Author

Dakky
    Participant

Evo da složimo sva Vaša pitanja u jedno…

Turnir počinje sa prijavama u 09.00h. Oni koji misle da bi bilo dobro doći i prije slobodno. Sam turnir će vjerojatno početi oko 10h. Ovisi o tome koliko će vas nahrliti na ulaz u isto vrijeme. Oni koji su došli na turnir i nisu se prijavili za akreditacije i sl. NEĆE MOĆI ući bez iste, da taj dio odmah na početku riješimo. Prema tome oni koji to još nisu napravili, a znaju da će 100% doći prijavite se. Isto vrijedi za ekipe.

# Team play možete svi igrati i sastaviti ekipe kako želite i nazvati ih kako želite

# Timovi se sastoje od 4 igrača

# Slušalice, tipkovnice i miševi su jedina oprema koju imate sa sobom. ini. fileovi se neće moći mijenjati, imat ćete dovoljno vremena prije meča za postavljanje svojih settingsa.

# Driveri… pokušat ćemo instalirati skoro sve opće drivere kojih se ljudi zaduženi za tehnički dio mogu sjetiti. Naravno, donesite svoje drivere sa sobom, nadamo se da ćemo ih sve stići instalirati.

# Program za komunikaciju će biti TS

# Mape su koje jesu, možda bude izmjena oko 2-3 mape po vašim upitima, ali u globalu ove mape ostaju.

# Pravila će biti koliko znam TWL pravila, no više o tome jomajer

# Sistem natjecanja na sami dan poslije prijava.

Bilo je upita o zaštiti. Onaj koji donese svog ljubimca za LAN bit će pod ključem do LAN partya. Mislili smo kao i dakky imati prostoriju i za igranje u onim dijelovima kad neki tim nije u natjecanju, no koliko znam, ovo jednostavno nećemo moći napraviti zbog prostora. Bit će video zid preko kojeg će se iz admin dijela gledati pojedini mečevi ili sl., a mislim da vam u međuvremenu neće biti dosadno.

Dakle, trk na forum od turnira i prijavite se ako zbilja imate namjeru doci, da ne cekate na ulazu da se napravi akreditacija. Ako se prijavite online vec ce vas cekati na ulazu.

A druga stvar. Ocemo se nac npr. u karolini u subotu ujutro u 8 .. i popit pivu za dobrojutro (ili kavu za one koji ne piju pivu ujutro 🙂 ) i onda kolektivno doc na turnir, slozit svoje kompove jedan do drugih, i slicno.

I jos jedna stvar.

SVI koji dolaze iz RIJEKE i okolice, MORAJU donijeti svoj komp jer su svi kompovi rezervirani od ljudi koji nisu iz RIJEKE tako da oni imaju prednost nad nama.

Jos jednom vas molim da se upisete u ovaj thread i time potrvrdite svoj dolazak da znam/o racunat koliko ce nas bit i sta cemo s ekipama jer ima nekih freelancera koji vec sad traze team po forumu…

HVALA I POZDRAV

LittleCannon
    Moderator

Dakky, mislim da nisi dobro shvatio, turnir ce se igrati na istim kompovima, tako da nitko nema prednost ili slabost u odnou na drugoga. Kompovi su provajdani od ventexa i to je to. Svoj komp nosis samo ako imas namjeru poslije slobodno pucati, sto ja nemam namjeru

Dakky
    Participant

To je tocno, ali u noci sa subote na nedjelju ce biti taj tzv. LAN PARTY na kojem ce biti 30 ljudi na njihovim kompovima + ljudi koji donesu svoje kompove. Dakle ako ne doneses stroj, u 8-9 navecer kad team turnir zavrsi, mozes slobodno otici doma.. ili nastaviti pucati AA do 1-2 ujutro, a zatim da se dogovorimo pa da odemo negdje na cugu van ili slicno…

Dakky
    Participant

u jednu ruku si u pravu. necu ni ja nosit komp. ko ce igrat 12 sati po danu pa onda jos do 3 ujutro.. ja necu imat volje definitivno…. rade cemo ic jest nesto i popit…

diGestive
    Participant

to je stvarno lijepa vijest…ne moram se jebat sa kablovima HOOAH 4 that…vidimo se u subotu !!! ocemo stvarno na pivkana za dobro jutro_?

Dakky
    Participant

pa ja bi isao na jedno brzinsko, makar na terasu od hemingwaya.. to je bar blizu.

a btw, sta cemo, 6 nas je, ocemo 4 + 2 zamjene (npr ja pauziram csar ali zato netko drugi pauzira hospital ili sl.) ili cemo imat dvije ekipe ?

Groo
    Participant

Svakome tko bude igrao. Sretno.

Mene nema jer radim u subotu (98%) ~:(

Možda navratim poslije ali sumnjam pošto se u mom selu održava 3 po redu Liburnija Film Festival koji počinje več ovog četvrtka pa sve do nedjelje.

Dakky
    Participant

Izmjenjena pravila:

Timovi

Svaki tim sastavljen je od minimalno 4, a najviše 6 ljudi. Svaki tim mora imati jednog kapetana koji će biti zadužen za razgovor sa administratorima. Imena ljudi moraju se dati prilikom dolaska u prostorije turnira gdje ce dobit odgovarajuće akreditacije.

Dakle to znaci da ako nas bude 6, igramo 4+2 zamjene, i ta 2 igraca igraju – AABB, CC pauzira. Drugu rundu CCBB igraju, AA pauzira. Trecu rundu igraju CCAA, BB pauzira i tako u krug.

Ili cemo organizirat 2 ekipe po 4 igraca.

Ljudi morate se izjasniti, subota je tako rec za 3 dana vec, moramo se dogovoriti, ne kuzim zbog cega je ovakvo mrtvilo na forumu…

LittleCannon
    Moderator

Izmjenjena pravila:

Ljudi morate se izjasniti, subota je tako rec za 3 dana vec, moramo se dogovoriti, ne kuzim zbog cega je ovakvo mrtvilo na forumu…

Zgubidani

BaXuZ
    Participant

tko ide dole uopće, ja imam paintball turnir u nedelju, sto znaci da bi subotu popodne mozda nesto i mogao, al jos nedajem garancije.

BaXuZ
    Participant

jel ima shansi da gnjida dodje

Dakky
    Participant

bax, bilo bi jako lijepo (citaj timski) da dodes i pomognes na team dijelu turnira, a single play ni ne moras igrat…

Groo
    Participant

Izmjenjena pravila:

Zgubidani

Kako mozeš nešto tako uopče reči? Jesam li objasnio moj problem?

8) !alien

BaXuZ
    Participant

ako pretpostavimo da sam ja sedmi, tko je osmi

B051LjKo
    Participant

NJoNJo, dolazi iz Karlovca u petak

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 28 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.