Viewing 7 posts - 16 through 22 (of 22 total)
  • Author

BaXuZ
    Participant

ma najboljse za 12, treba da ustrajemo u naplati potrazivanja. nego bas sad gledam na ASE, IP adrese sa najmanjim pingom, to su definitivno one u njemackoj, logicno posto T-com ide najprije tamo. IP-ovi pocinju sa: 62.75 ; 195.4 ; 62.141 ; 217.79 ; 81.169 ; 193.221

i predlazem sastanak svih koji zele placat server, u neko dogovoreno vrijeme, pa nek se donese novaca kolko ko moze

recimo, ovu subotu, 17:00, Matea na kantridi, ili Viva. Ako nekog treba skupit, nije bed. Ali ocu pare na stol.

LittleCannon
    Moderator

Znaci, Baxuz obuci tvrde cipele

Odjebaus
    Participant

Razumijem te potpuno, kada je van izišao 2.4 ja sam bio toliko popizdio da sam ostao na 2.3 još par mjeseci. Mogu ti reć da sam uživao – ekipa je bila super, nije bilo cheater-a, lag-a, odvratnih menija i čudo drugih stvari koje su me nervirale. Malo pomalo užitak je zamijenila frustracija prevelikom količinom njubija, nerealno dobrim statistikama, a i mojima u klanu je trebala pomoć oko administriranja servera. Nije bilo druge nego stisnut zube i preć na 2.4, što sam učinio uz mogućnost potpunog prestanka igre. Osjećaj gadosti je nestao nakon dva tjedna – kao da nikad nisam igrao išta drugo osim 2.4

Kad je 2.5 došla rekoh sebi idemo odmah upgrade i sada prijelaz manje smeta nego kad sam prešao sa 2.3 na 2.4. Vjerujem da će svaki slijedeći patch biti ista priča – privikavanje je neophodno, a bitno je puno igrati na novoj verziji odmah čim se pojavi da se što prije privikneš. I meni je teško probaviti situaciju kad me strefi metak pa mi se nišan zanese ili kad skočim sa malo višega pa kao da sam se strmopizdio sa krova nebodera 🙂 ali i na to ću se naviknuti. Samo nemoj puknut i odustat.

BaXuZ
    Participant

ja stalno nosim tvrde cipele, bas zbog ovakvih neplatisha

LittleCannon
    Moderator

ja stalno nosim tvrde cipele, bas zbog ovakvih neplatisha

A za dodatak nove dimenzije bola, ne sijeces nokat na palcu dva tjedna prije egzekucije

:p

Alazare
    Participant

Ako su ovako drasticne promjene izmedju patcheva bas me zanima kako je izgledala AA 1.0 i kako je bilo nju igrat… 😕

Groo
    Participant

i predlazem sastanak svih koji zele placat server, u neko dogovoreno vrijeme, pa nek se donese novaca kolko ko moze

recimo, ovu subotu, 17:00, Matea na kantridi, ili Viva. Ako nekog treba skupit, nije bed. Ali ocu pare na stol.

Nazočan !!!!!!!!!!

I da, sviđa mi se 2.5

Viewing 7 posts - 16 through 22 (of 22 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.