Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author

Dakky
    Participant

Kome je dosadno, trk na

https://signup.worldofwarcraft.com/trial/index.htm

I registrirajte se, besplatno je.

A onda “dakky sprzi kopiju” pa se mozemo igrati 10 dana dzabe….

Tko nije probao, vrhunska prilika za probu, tko je, nek preskoci temu !opr019ft

Troky
    Keymaster

ja preskačem iako nisam probao

B051LjKo
    Participant

I dont need World of Warcraft, I have a life…. :smt120

Dakky
    Participant

Ma sve je to OK, ali cisto za probu, ako vas je ikad zanimalo kako to izgleda, ako vam se da probati pa da zajedno krenemo na nekom realmu u Gildu Ri051 😉

BaXuZ
    Participant

ne bi fala, već smo jednog člana izgubili zbog MMORPG-a

ludi_kikec
    Participant

jel i vi mrzite kad se neko od ekipe zakači na neku drugu igru? :smt013

B051LjKo
    Participant

Da… odvratno… jedan je prije 2 godine samo probao Anarchy Online i od tada ga nismo videli… kažu da ga je kod Hađića satr’o voz…. Od tad su svi u strahu i bježe od kontaminacije k’o vrag od tamjana… !egzorcist

Gnjida
    Participant

Stvarno ne mogu razumijeti koji to ljudi nakon AA idu igrati WOW???????????? :smt009

Mislim,ono…..totalno dvije različite igre.U jednoj ubijaš ko pravi muškarc s pravom puškom….a u drugoj ko neka pičkica bacaš visibabe i tratinčice na protivnika !opr019ft Još kad sam čuo da moraš položiti neki kuharski tečaj i da te frajer može pretvoriti u svinju!!?? :smt040 !opr019ft :smt005 :smt117

B051LjKo
    Participant

Ja ne igram niti jednu igru u kojoj se respawnaš….

ludi_kikec
    Participant

gnjida,

jel si možeš zamisliti kak su čosa pretvorili u svinju?

hehehe

Odjebaus
    Participant

Sinoć sam bio sav ponosan, koljem prekovremeno, sin gleda i svaki kill kaže bravo tata. Da sam kretene pretvarao u svinje pokupio bi se gledat hrabrog pera na dvd-u. Pravi odgoj puno znači :smt082

Gnjida
    Participant

Sinoć sam bio sav ponosan, koljem prekovremeno, sin gleda i svaki kill kaže bravo tata. Da sam kretene pretvarao u svinje pokupio bi se gledat hrabrog pera na dvd-u. Pravi odgoj puno znači :smt082

Fakat…i mene su moji jebeno odgajali…s 10 godina starosti zaklao sam prvog odojka,a s 14 prvu svinju od 150 kg. Od ranog djetinjstva (oko 6 god.) posjedovao sam zračnu pušku s kojom sam ubijao sve što se ubiti dade.Pravi odgoj,uistinu….puno znači :smt067

B051LjKo
    Participant

…s 10 godina starosti zaklao sam prvog odojka,a s 14 prvu svinju od 150 kg.

:smt049

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.