Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author

LittleCannon
    Moderator

Ne znam za vas ali ja sam se sinoc izuzetno dobro zabavio pucajuci IC. Nazalost moju zabavu je prekinula nejac u mojoj obitelji u vidu pospane zene i posrane do vrata i pritom gladne kceri.

Stvarno dugo nisam ovako uzivao pucajuci armiju

Svaka cast decki

Ganci
    Participant

takoder,

sta vam je def radio sa igracem manje!!!!

hahahaha

ArMaDa
    Participant

Haha i ja sam uzivao sam nisam siguran da je ganci bio na serveru s nama???, koju si ti mapu igrao??…lol … Steta sto se def povukao na drugi kanal pa nisam mogao nauciti nove psovke..lol

Ganci
    Participant

Haha i ja sam uzivao sam nisam siguran da je ganci bio na serveru s nama???, koju si ti mapu igrao??…lol … Steta sto se def povukao na drugi kanal pa nisam mogao nauciti nove psovke..lol

Armada je bio najaci !!!

“ma kako?”

“ma citer!”

a Bosiljka da ni ne spominjem :smt040

Edit:

predlazem da se doticna mapa s doticnim igracima ponovi u skoro vrijeme, ofkors ako bi nam se mogao i Rimtu pridruzit malo ranije iduci put 😀

ArMaDa
    Participant

Hehe ja sam bio timski igrac , izvirim ,prijavim vas baxu koji put umrem ali bax skida… dok nije dao bosiljku 203 a onda sam najebo..lol A sto se tice tvojih hs-ova sto nisi igrao s pb …lol

ArMaDa
    Participant

E da i u neko doba je brat nastavio pod mojim nickom , ne znam kako se to zavrsilo..lol

B051LjKo
    Participant

Jedino je steta sto se rimtu nije prije pojavio… Onako ste bili skroz siroty i ubogi…

Jedino ne kužim kako se može gubiti ne 0:7, nego 0-10… Pa mislim stvarno dno, spankanje totalno 😉

Ganci
    Participant

Jedino je steta sto se rimtu nije prije pojavio… Onako ste bili skroz siroty i ubogi…

Jedino ne kužim kako se može gubiti ne 0:7, nego 0-10… Pa mislim stvarno dno, spankanje totalno 😉

ti se nemoj javljat…

koliko si ono imao 0 – 5 cca 6 ili 7 rudni da nisi nikog ubio :smt044

B051LjKo
    Participant

Imadoh 0-7 😉 da budemo precizniji… ali to samo govori o mojoj veličini i žrtvi koju sam podnio za tim…

LittleCannon
    Moderator

Imadoh 0-7 😉 da budemo precizniji… ali to samo govori o mojoj veličini i žrtvi koju sam podnio za tim…

da suxao si big time :smt019

LittleCannon
    Moderator

btw, veceras oko 21:30 ponovo?

B051LjKo
    Participant

Potrudit cu se, veseli me ovaj dašak svježek zraka i elana u klanu…. al bez ikakvih obecanja jer imam tonu stvari na za napraviti a i prknjić situacija je realnost…

Dakky
    Participant

ja dolazim ali kasnije, kao jucer, oko 11

Ganci
    Participant

Bosiljko?

di si bio sinoc?

di si bio kad su te tvoji suborci trebali?

!klofa !mete !pms ???? :smt040

B051LjKo
    Participant

Ma fafaj…. jedini sam bio na TSu u 21 sat… a kasnije su umor i obveze okrutnog života potplaćenog radnog čovjeka dovele san na moje oči….

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.